Філ Спенсер хоче запровадити кросплатформний бан користувачів

Перш за все, голова XBOX розповів, що хоче, аби заблоковані на XBOX користувачі одразу були заблоковані й на інших платформах, таких як PlayStation, Switch та ПК. 

Це стосується тих користувачів, які порушують правила платформи, наприклад через хейтспіч, расизм, цькування інших користувачів, тощо. 

Ще одна ідея Філа Спенсера полягає у тому, аби перенести лист заблокованих саме вами користувачів з однієї платформи на інші, для того, задля уникнення неприємних зустрічей з людьми, які залишили про себе погане враження, або якось образили вас. 

Також у розмові про те, аби зробити спільноту XBOX вільною від токсичного контенту, він зазначив, що XBOX не є платформою, де можна застосувати свободу слову. 

Ми – платформа для інтерактивних розваг та відеоігор. І ми працюємо не для того, щоб дозволяти на нашій платформі всі види соціального дискурсу. Ми існуємо не для цього.

– зазначив Спенсер

З створенням можливості кросплатформного бану гравців може виникнути чимало труднощів, однак такі дії змогли б зменшити кількість токсичних користувачів одразу на кількох платформах одночасно. Перенесення власного списку заблокованих користувачів між своїми платформами звучить й зовсім як щось неймовірне.

Однак поки це все залишається звичними розмовами і нам залишається лише чекати та надіятися, що колись таке буде можливим. 

Читайте також

Microsoft визнала, що продажі Xbox One удвічі менші за PS4

Microsoft почала тестування сімейного плану для Xbox Game Pass Ultimate

Game Pass

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Saints Row

На XBOX незабаром з’явиться Discord

discord on xbox

Гляньте як виглядатиме мапа нового доповнення для Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Xbox б’є рекорди в Японії

Xbox

Ретрострім Call of Duty 2

Call of Duty 2

Хмарний ґеймінг від Xbox тепер на телевізорах Samsung

Xbox

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: