Філ Спенсер хоче запровадити кросплатформний бан користувачів

Перш за все, голова XBOX розповів, що хоче, аби заблоковані на XBOX користувачі одразу були заблоковані й на інших платформах, таких як PlayStation, Switch та ПК. 

Це стосується тих користувачів, які порушують правила платформи, наприклад через хейтспіч, расизм, цькування інших користувачів, тощо. 

Ще одна ідея Філа Спенсера полягає у тому, аби перенести лист заблокованих саме вами користувачів з однієї платформи на інші, для того, задля уникнення неприємних зустрічей з людьми, які залишили про себе погане враження, або якось образили вас. 

Також у розмові про те, аби зробити спільноту XBOX вільною від токсичного контенту, він зазначив, що XBOX не є платформою, де можна застосувати свободу слову. 

Ми – платформа для інтерактивних розваг та відеоігор. І ми працюємо не для того, щоб дозволяти на нашій платформі всі види соціального дискурсу. Ми існуємо не для цього.

– зазначив Спенсер

З створенням можливості кросплатформного бану гравців може виникнути чимало труднощів, однак такі дії змогли б зменшити кількість токсичних користувачів одразу на кількох платформах одночасно. Перенесення власного списку заблокованих користувачів між своїми платформами звучить й зовсім як щось неймовірне.

Однак поки це все залишається звичними розмовами і нам залишається лише чекати та надіятися, що колись таке буде можливим. 

Читайте також

Філ Спенсер: «Call of Duty залишиться на PlayStation»

Філ Спенсер

Стрім Sable

Sable

Перевіряйте бібліотеку: Xbox Game Pass поповнився десятьма іграми для усіх платформ

Mortal Kombat 11

Як купляти цифрові ігри для Xbox в Україні?

Xbox

На піку слави. Огляд Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Halo Infinite, Among Us, Stardew Valley, Aliens: Fireteam Elite та інше — грудневі поповнення Xbox Game Pass

Halo Infinite

Філ Спенсер хоче легалізувати емулятори

Філ Спенсер

Halo Infinite — найуспішніша новинка Xbox Game Studios у Steam

Halo Infinite

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: