web analytics

Філ Спенсер: “Ми не впоралися зі своєю роботою і за це я прошу вибачення!”

Після шквалу критики у свою сторону, через Redfall, генеральний директор Xbox, Філ Спенсер вийшов “в люди”, щоб просити вибачення та пообіцяти, що компанія докладе всіх зусиль аби все виправити.

Спенсер розповів, що компанія була не готова до такої реакції ззовні, адже, коли проводилися тестові покази, все було нормально. Але ось він, реліз: велика кількість несхвальних відгуків та величезна кількість проблем з грою, зокрема відсутність 60 кадрів.

Суцільне розчарування! Я засмучений собою та роботою, яку ми зробили. Знаєте, я хочу давати людям можливість розвиватися та творити. При цьому я хочу отримувати продукт, яким ми зможемо дивувати та радувати наших шанувальників.

Ми не впоралися зі своєю роботою і за це я прошу вибачення!

сказав Філ Спенсер

Філ не зупинився на сказаному. Він вважає, що навіть зі всіма проблемами, які зараз присутні у грі — це не головна її проблема.

Ніяк не можу позбутися відчуття, що десь в процесі роботи над проєктом ми загубили мету його створення. Бо, коли грають, гравці не відчувають, що розробники вклали душу та серце.

додав Філ Спенсер

Не зважаючи на невдачу з Redfall, який Xbox, разом з Arkane, доводитимуть до ладу, компанія продовжує працювати над іншими проєктами. Так, мова про Xbox Games Showcase та Starfield Direct! Спенсер пообіцяв, що нас чекає багато нових цікавих речей, зокрема ігор. Також нас чекатимуть оновлення поточних проєктів студії.

Відбудеться Xbox Games Showcase 11 червня о 10:00 за тихоокеанським часом (20:00 за київським часом). Після презентації пройде івент, присвячений Starfield Direct, де відбудеться глибоке занурення у світ науково-фантастичної RPG від Bethesda.

Це все потім — поки повертаємося на землю, до Redfall. Ми бачили її, ми випробували гру на собі. У нас склалися певні враження, почитати їх можна ось тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

Call of Duty: Black Ops 6 переосмислить керування героєм та не працюватиме без інтернету

p.ua.call of duty black ops 6

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913