Фільм “Інтерстеллар” покажуть через Oculus Rift

Як повідомляє кіностудія Paramount, усі хто дивитиметься науково-фантастичну стрічку Крістофера Нолана “Інтерстеллар”, в мережі кінотеатрів AMC, отримають можливість зануритись у фільм за допомогою шолома віртуальної реальності Oculus Rift. Свої можливості він уже продемонстрував на виставці Comic-con, де відвідувачі могли оцінити уривки фільмів “Тихоокеанський рубіж” та “Люди Ікс: Дні минулого майбутнього” за допомогою цього девайсу.

Фото з виставки Comic-con 2014

Стосовно самого вибору фільму, для експерименту над можливістю Oculus Rift“Інтерстеллар” обрали не просто так. Цей фільм розповідатиме про науковця Купера, який разом зі своїми колегами відкрив “чорну діру”, і намагатиметься її використати для подолання часу та простору, а в подальшому для подорожей у віддалені куточки Всесвіту. Словом, космічні краєвиди будуть присутні, а Oculus Rift має показати їх у найреалістичніших ракурсах, практично як похід до планетарію.

І цей похід доступний лише американським глядачам, адже показ фільму у шоломах відбуватиметься у таких містах:

  • Нью-Йорк — AMC Lincoln Square 13 — жовтень 6-8;
  • Х’юстон — AMC Gulf Pointe 30 — жовтень 17-19;
  • Лос-Анджелес — AMC Universal Citywalk 19 — жовтень 25-27;
  • Вашингтон — Smithsonian — 5 листопада — 6 грудня.

А нам з вами доведеться насолоджуватись космосом у старенькому IMAX. Старт показу “Інтерстеллар” в Україні розпочнеться 6 листопада.

 

Павло Щур

  • Мда... Хотів би я побавитися цим чудо-шоломом, але можливо колись, коли він стане звичною річчю, або якщо стипендію підвищять до прожиткового мінімума Америки.

  • в нас gsm мережі нема нормальної, 2 км. від Львова вже перебої зі зв'язком, навіть в країнах центральної африки мережа в 100 раз краще (кажу як самовидець), про яке 3g ви мрієте, в нас тут на 1000 кв. км. більше сліпих зон чим в цілій африці

  • Думав над цим. В ідеалі добре було б знімати все з статичною точки комлексом високоточних камер і кінектів, що знімають на всі 360. Потім зшити все це в єдину сцену і відтворювати в окулюсах. Це дасть змогу крутити головою, відчувати повноцінний стерео ефект і навіть трохи зміщувати голову в сторони.
    Як обійтись без кінектів придумати не зміг, бо втрачається стерео-ефект.
    А взагалі, в майбутньому кіно буде суцільною комп'ютерною графікою і сцени будуть повністю будуватися в реальному часі як в грі.
    А взагалі, вони скоріш за все просто спроектували картинку на сферу і сказали "тіштесь, що хоч це є".

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

20 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.