Фінальне оновлення для Terraria викликало чималий ажіотаж

Розробники Terraria з ігротворчої студії Re-Logic випустили фінальне оновлення для гри під назвою Journey’s End. На жаль, більше автори не будуть радувати фанатів новим контентом. Варто зауважити, що гру підтримують з самого її релізу, який відбувся аж у 2011 році.

У Journey’s End ігротворці додали офіційну підтримку модифікацій. Тепер набір інструментів під назвою tModLoader, який створили фанати, випустили як безкоштовне доповнення. Найближчим часом інструментарій буде оновлено та додано до Steam Workshop.

Окрім цього до гри додали нові режими, нових босів та близько тисячі нових предметів. Також було проведено ребаланс, покращено графіку та виправлено чималу кількість багів і недопрацювань. За словами розробників, це оновлення вивело Terraria на новий рівень.

Подивитися та спробувати власноруч нововведення прийшло майже 500 тисяч гравців. Усі вони перебували у грі одночасно. Завдяки цьому, проект потрапив на четверте місце серед найпопулярніших ігор у Steam. Попередній рекордний онлайн гри складав 160 тисяч людей.

Читайте також

Terraria та Don’t Starve Together влаштували кросовер

Terraria

Terraria отримала підтримку майстерні Steam

Terraria

Terraria подолала позначку у 35 мільйонів продажів

Анонс і дебютний трейлер Terraria: Otherworld

Nintendo проведуть спеціальний Splatoon 3 Direct цього тижня

splatoon 3

На YouTube з’явився автоматичний переклад субтитрів українською

Кімберлі та Джурі поповнять перелік персонажів Street Fighter 6 [трейлер]

Street Fighter 6

Яку гру ви перепроходили останньою?

mass effect

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: