Fnatic розширює свої кордони, відкривши власний музичний лейбл та виробництво геймерських мишок

Британська організація Fnatic розширює свої кордони, виходячи далеко за межі кіберспорту. Компанія оголосила про створення власного музичного лейблу та колаборацію з компанією BMW, для створення ігрових мишок. Якщо співпраця з BMW для створення висококласної ігрової мишки, яка буде унікальною для кожного користувача, виглядає цілком природно, то до чого ж тут музика?

Власний музичний лейбл від Fnatic

Музичний лейбл носитиме назву “Fnatic Music”, і вже випустив дебютний альбом “The organization, Fnatic Island Vol. 1” за участю 40 артистів, які записали 31 трек у жанрі “lofi hip-hop”. Проєктом керував Джошуа Брілл, який мав раніше досвід у музичній індустрії, працюючи у MTV і Warner Music Group. Судячі зі слів Джошуа, музика та кіберспорт тісно пов’язані між собою, а данний жанр вже глибоко пустив свої корені у культурі сучасної молоді. Крім розширення своїх кордонів, організація зможе зробити величезний внесок у музичну індустрію, адже їхнє нововведення дасть змогу десяткам артистів об’єднатися разом на Spotify і отримувати близько 20 мільйонів прослуховувань на місяць.

Ексклюзивні ігрові мишки для Fnatic від BMW

Тепер можна поговорити не тільки про мистецтво, але і про більш матеріальні речі. Fnatic і BMW розробили спільний проєкт з виробництва ігрових мишок під назвою BMW Vision. Головною особливістю є обраний для 3D-друку метод. Кожна миша складається з двох частин, кожна з яких створюється під конкретного гравця. Щоправда, для початку ігрові мишки за новою технологією виробництва отримаює тільки команда Fnatic з League of Legends. Ці пристрої мають підвищити комфорт під час тривалих тренувань та дадуть гравцям змогу грати довше, не отримуючи травм .

У пресрелізі Fnatic йдеться про те, що вони обрали BMW для цієї роботи невипадково, оскільки виробник автомобілів використовує цей метод вже понад 25 років, а також має власний кіберспортивний підрозділ, що тільки зближує організації. Однак, схоже що Fnatic не збирається випускати BMW Vision на ринок найближчим часом. Втім, сказали, що неодмінно зроблять це у разі великої зацікавленості спільноти. Та й не варто забувати, що Fnatic і BMW необхідно виконати величезний обсяг роботи, щоб зробити ідеальну систему для виготовлення серійних індивідуальних мишок.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Humble Bundle випустили набір з royalty-free музикою

Gucci та Fnatic створили рекордно дорогий мерч

HLTV оновили всесвітній рейтинг команд з CS:GO

Complexity, Heroic та Team Spirit покидають DreamHack Masters Spring Europe

Gamers Without Borders анонсують благодійний турнір з CS:GO. Призовий фонд — $2 000 000

Gamers without borders

Death Stranding отримає власний музичний альбом

Зоряні Легенди від Cantabile Orchestra

Чутки: Скоро анонсують PlayStation 4 Slim

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: