Focus Home Interactive анонсували Battlefleet Gothic: Armada 2

Останні декільки років Games Workshop, творець Warhammer (як фентезійного, так і 40К), невпинно росте з неймовірною швидкістю. Росте й кількість та якість ігор за відомими всесвітами. Одна з таких ігор — стратегія в реальному часі Battlefleet Gothic: Armada. Й ось Focus Home Interactive анонсували її продовження Battlefleet Gothic: Armada 2 і випустити його обіцяють до кінця року.

Battlefleet Gothic: Armada вийшла у 2016 році й отримала спірні оцінки від критиків та гравців. У кампанії гравцю під контроль давали набір космічних бойових кораблів і після недовгого навчання основам гри відправляли виконувати завдання на славу Імператора. Тоді як пропрацьованість моделей техніки всіх запропонованих рас (включно з доповненнями) не викликала сумнівів — у гравців виникало чимало питань щодо ігроладу. Кампанія дуже швидко перетворювалась у рутину з одноманітними завданнями, що не могли надовго затягнути. Окрім того виникали питання: «Я ж керую космічними кораблями, чому вони можуть рухатися тільки у двох площинах?». Та, не зважаючи на ці недоліки, гра полюбилася фанатам Warhammer 40K за свій багатокористувацький режим. Чого очікувати від продовження поки не відомо, проте, у чому можете бути певні, залипнути в меню, крутячи та розглядаючи модельки кораблів, ви точно зможете.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

Baldur’s Gate 3 принесла власникам D&D 90 млн доларів

baldur's gate 3

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Warhammer 40K

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Стрім Warhammer 40k: Chaos Gate – Daemonhunters

chaosgate key art animation no logo v3 poster

Топ 10 ігор у всесвітах Warhammer

Стрім Necromunda: Hired Gun