Фокус Rockstar зараз тільки на GTA Online

ingta

Нещодавно Rockstar повідомляли про чергове масивне оновлення для GTA Online, яке має наповнити світ GTA новими пригодами, місіями та тонами і тонами контенту у відкритому світі. Адже не буде більше ніяких меню, системи лобі, завантажень, а тільки відкритий світ з усім цим добром. На честь цієї події, традиційно, хлопці запиляли промо-ролик, де вказана дата виходу цього апдейтиська — 15 вересня:

Не дивно, що Rockstar не підтримуватимуть більше GTA Online на Xbox 360 та PS3, такий безшовний світ старенькі консолі вже не витягнуть, тому GTA Online повністю стає проектом вже тільки нинішнього покоління.

Але це не всі новини, щодо Джіти П’єтої. Хлопці з IGN поцікавилися у головного дизайнера Rockstar North Імрана Сарвера чи чекати нам взагалі якогось апдейту/доповнення, словом DLC, для самітного режиму? На що Імран відповів:

Зараз фокус усієї команди прикутий тільки до GTA Online. Усі ключові особи, завдяки яким ми таки запустили GTAV на ПК і не тільки зараз працюють над онлайн-складовою. У нас ще маса роботи з полірування і додавання вже напрацьваного контенту, а також купа ідей на майбутнє.

Що ж, будемо кататися у Free Mode уже цього вівторка, а що б обрали ви, більше оновлення онлайну чи щось новеньке в самітній грі?

Читайте також

Кадрів Red Dead Redemption 2 більшає з кожним днем

Red Dead Redemption 2

Нові деталі Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Як PlayUA пограбування проходили (GTA Online)

Як PlayUA пограбування проходили (GTA Online)

Чутки: Manhunt 3 уже в розробці для консолей (Оновлено)

manhunt

У мережі з’явилося чимало неофіційної інформації щодо Red Dead Redemption 2

Дата виходу продовження найвеличнішого ігрового вестерну вже відома

Red Dead Redemption 2

Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Популярне