Фонд GDC надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам

Game Developers Conference (скорочено GDC), яка повинна була проходити з 16 по 20 березня, відкладена щонайменше до літа, через коронавірус. Організатори конференції намагаються всіляко компенсувати перенесення заходу. Так, вони компенсують не тільки вартість квитків, які доводиться здавати, а ще й вартість бронювання готелів на час проведення конференції.

Щоб не гаяти час, творці GDC домовилися з Microsoft про слот у їхніх стрімах — Microsoft Game Stack, які пройдуть з 17 по 18 березня. У перший день доповідатимуть різні студії Microsoft.  На другий заплановано лекції з інсайдерською інформацією про DirectX,  X-Box Series X, а також xCloud.

Втім, GDC це у першу чергу B2B конференція. Тому найскладнішим аспектом для компенсації організатори вважають можливість розробників знайти під час конференції інвесторів, укласти кілька угод та домовитися з видавцем. Спеціально започаткований конференцією фонд — The GDC Relief Fund, надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам, які зазнають труднощів через перенесення. Окрім того, спільно з gamedev.world, з 27 березня по 3 квітня, GDC окремо збиратиме кошти для тих же цілей.

Серед партнерів фонду, які приймають заявки на фінансову допомогу: 11 bit studios, Modern Wolf, Raw Fury, United Label, Wings Interactive і Versus Evil. Крім фінансування, вони також сприятимуть зустрічам між розробниками та інвесторами у режимі онлайн-конференцій.

Читайте також

Minecraft Earth закриють на початку літа

Minecraft Earth

Microsoft готує власний аналог DualSense?

Xbox Series

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

Мережа “Фокстрот” стане офіційним партнером Microsoft

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

xCloud нарешті дозволить забути про оновлення ПК-заліза

xbox game pass

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: