Фонд GDC надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам

Game Developers Conference (скорочено GDC), яка повинна була проходити з 16 по 20 березня, відкладена щонайменше до літа, через коронавірус. Організатори конференції намагаються всіляко компенсувати перенесення заходу. Так, вони компенсують не тільки вартість квитків, які доводиться здавати, а ще й вартість бронювання готелів на час проведення конференції.

Щоб не гаяти час, творці GDC домовилися з Microsoft про слот у їхніх стрімах — Microsoft Game Stack, які пройдуть з 17 по 18 березня. У перший день доповідатимуть різні студії Microsoft.  На другий заплановано лекції з інсайдерською інформацією про DirectX,  X-Box Series X, а також xCloud.

Втім, GDC це у першу чергу B2B конференція. Тому найскладнішим аспектом для компенсації організатори вважають можливість розробників знайти під час конференції інвесторів, укласти кілька угод та домовитися з видавцем. Спеціально започаткований конференцією фонд — The GDC Relief Fund, надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам, які зазнають труднощів через перенесення. Окрім того, спільно з gamedev.world, з 27 березня по 3 квітня, GDC окремо збиратиме кошти для тих же цілей.

Серед партнерів фонду, які приймають заявки на фінансову допомогу: 11 bit studios, Modern Wolf, Raw Fury, United Label, Wings Interactive і Versus Evil. Крім фінансування, вони також сприятимуть зустрічам між розробниками та інвесторами у режимі онлайн-конференцій.

Читайте також

Ексклюзиви Xbox Series X покажуть 23 липня

Xbox Series X

Чутки: Xbox Series S презентують у серпні

xbox series x

Користувацькі сервери для Sea of Thieves наближаються

Sea of Thieves

2 000 000 гравців за 3 місяці — це успіх для Ori and the Will of the Wisps

Тепер користувачі знову можуть завантажувати власні аватари у Xbox Live

Xbox

Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Матриця 4

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Фінал The Walking Dead здивує всіх… колись

Популярне