Фонд GDC надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам

Game Developers Conference (скорочено GDC), яка повинна була проходити з 16 по 20 березня, відкладена щонайменше до літа, через коронавірус. Організатори конференції намагаються всіляко компенсувати перенесення заходу. Так, вони компенсують не тільки вартість квитків, які доводиться здавати, а ще й вартість бронювання готелів на час проведення конференції.

Щоб не гаяти час, творці GDC домовилися з Microsoft про слот у їхніх стрімах — Microsoft Game Stack, які пройдуть з 17 по 18 березня. У перший день доповідатимуть різні студії Microsoft.  На другий заплановано лекції з інсайдерською інформацією про DirectX,  X-Box Series X, а також xCloud.

Втім, GDC це у першу чергу B2B конференція. Тому найскладнішим аспектом для компенсації організатори вважають можливість розробників знайти під час конференції інвесторів, укласти кілька угод та домовитися з видавцем. Спеціально започаткований конференцією фонд — The GDC Relief Fund, надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам, які зазнають труднощів через перенесення. Окрім того, спільно з gamedev.world, з 27 березня по 3 квітня, GDC окремо збиратиме кошти для тих же цілей.

Серед партнерів фонду, які приймають заявки на фінансову допомогу: 11 bit studios, Modern Wolf, Raw Fury, United Label, Wings Interactive і Versus Evil. Крім фінансування, вони також сприятимуть зустрічам між розробниками та інвесторами у режимі онлайн-конференцій.

Читайте також

Оголошено ігри, які з’являться у Game Pass цього місяця

Microsoft Flight Simulator

За кілька днів у Game Pass з’являться UFC 4 та Farming Simulator 19

UFC 4

“Синій екран смерті” у Windows більше не буде синім

windows 10

Хідео Коджіма та Microsoft підписали лист про готовність до співпраці

Що підписники Xbox Live Gold безкоштовно отримають у липні?

Rock of Ages 3

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Стали відомі подробиці події A Pirate’s Life у Sea of Thieves

Sea of Thieves

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: