Забутий український шутер Boiling Point з’явився в Steam i GOG

Шутер-пісочниця Boiling Point: Road to Hell (у нас відомий як Xenus: Точка кипіння) можна було б назвати «українським Far Cry», от тільки творіння студії Deep Shadows багато в чому випередило свій час (а гра вийшла в 2005), дарма що високі амбіції розробників не мали відповідного бюджету. Особливо на контрасті з нещодавньою Far Cry 6, події якої теж розгорталися у вигаданій державі десь біля Південної Америки.

І порівняти їх тепер набагато легше, адже вчора абсолютно зненацька Boiling Point: Road to Hell, адаптована під сучасні системи, з’явилася в Steam i GOG.

Ми граємо за Сола Маєрса (зовнішність якого запозичили з актора Арнольда Вослу, Імхотепа з дилогії «Мумія»), ветерана Французького іноземного легіону, який прибув у вигадані країну під назвою Реалія (що цікаво, у версії для, прости Господи, СНД фігурує Колумбія) щоби знайти й урятувати свою доньку-журналістку.

Як і самі-знаєте-де, ви можете полювати на диких тварин, керувати різноманітним транспортом і виконувати різноманітні активності, які здебільшого зводяться до перетсрілок. От тільки на відміну від Far Cry, у Boiling Point є набагато детальніша система репутації, бо буквально кожен квест грає на руку одній фракції й шкодить іншій. Тож тут варто ретельно планувати пріоритетність квестів, щоб отримати максимум вигоди, працюючи на всіх потрохи.

Невідомо, чи отримала гра якісь вагомі патчі (бо свого часу її баґованість стала основною проблемою), але тішить, що це саме західна версія, без жодних слідів російської локалізації. Та ще й за відносно розумною ціною. То чому б не причаститися до української ігрової класики.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

bg3 bard party

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

cs2

У Baldur’s Gate 3 з новим патчем додали епілог, нові сюжетні сцени й режими складності

Baldur’s Gate 3

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

У Steam можна безкоштовно зіграти у Rainbow Six Siege, BattleBit Remastered і ще 2 гри

tom clancy's rainbow six sieg

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: