Fortnite не повернеться на iOS. Apple заблокувала Epic Games на своїй платформі

Схоже, що Fortnite все ж не вийде на iOS у Європі, оскільки аккаунт розробників Epic Games був видалений самою Apple. Проте в інтерв’ю виданню Reuters представники Європейської Комісії пообіцяли розібратися з цією ситуацією.

Ми запросили пояснень від Apple відносно ігнорування закону щодо цифрових ринків. Також ми розслідуємо взаємозв’язок між блокуванням аккаунта розробників Epic та цим законопроєктом.

представник Європейської Комісії

Самі Epic Games вважають, що дії Apple це серйозне порушення закону про цифрові ринки, який повинен був владнати проблему з монополією купертинівської компанії.

Вони підривають нашу здатність бути життєздатним конкурентом, показуючи іншим розробникам, що відбувається з тими, хто намагаєтеся конкурувати з Apple або критикує їхні недобросовісні дії.

представник Epic Games

У заяві Apple блокування аккаунта пояснюється судовими рішеннями, винесеними під час тривалого антимонопольного судового процесу з Epic.

Минулі порушення Epic Games своїх договірних зобов’язань дають право Apple припинити діяльність будь-якої компанії яка причетна до Epic Games, у будь-який час і на власний розсуд.

представник Apple

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Топ-5 найкращих чохлів для iPhone 14: захист та стиль

iphone14

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати метроїдванію Islets

islets

У Fortnite відтворили Майдан Незалежності

p.ua.fortnite the donation