Fortnite немає у Google Play, що робити? — Інструкція від PlayUA

Fortnite офіційно запустили у бета-версії на телефонах під керуванням операційної системи Android. Але ви не зможете знайти гру у стандартному магазині Google Play. Як так сталося і що з цим робити? Розкажемо вам прямо зараз.

Така ситуація склалася через політику студії розробника — Epic Games. Вони розуміють, що випускають найпопулярнішу гру на сьогоднішній день. Fortnite приносить такі величезні гроші, що кишені не витримують. Та є одне “але”. Якщо ви хочете випустити гру або додаток на Android і вирішили поширювати його через Google Play, то компанія Google візьме з кожної проданої копії вашого продукту аж 30% його вартості. А у випадку з іграми, що поширюються за умовно безкоштовною моделлю з донатом, «компанія добра» забиратиме все ті ж 30% з внутрішньоігрових придбань. Epic Games не забажали ділитися грошима з Google просто через те, що ті опублікували гру у своєму магазині та вирішили надавати доступ до інсталятора гри через свій власний сайт.

Треба зазначити, що на деяких пристроях компанії Samsung є можливість встановити гру з магазину. В першу чергу це: Galaxy S7, S7 Edge, S8, S8 Plus, S9, S9 Plus, Note 8, Note 9, Tab S3, або Tab S4. Якщо ви власник цих девайсів, то вам достатньо відкрити Game Launcher. До цього магазину Fortnite вже додали.

Якщо у вас не новенький Samsung — доведеться трошки потанцювати з бубном. В першу чергу відвідайте офіційний сайт та перевірте: чи піде гра на вашій моделі смартфону. Вам пощастило і ви знайшли свій смартфон у списку? Прекрасно! Тоді вам слід відвідати сайт fortnite.com з вашого телефону. Вам необхідно подати заявку на вступ у ряди бета-тестерів. Через кілька днів, у порядку живої черги, вам буде надано доступ до вашого профілю Fortnite на телефоні.

На сайті ви можете завчасно завантажити програму, що встановить гру на ваш смартфон (інсталятор). Та вам все рівно доведеться  зачекати, тому що ви не зможете вступити у бій, поки вам не нададуть профіль для гри.

Розробники також відповіли на декілька запитань, що могли вас цікавити:

  • Кросс-плею між iOs та Android не буде
  • Bluetooth контроллери поки не доступні. Їх додадуть з наступними оновленнями гри
  • Ви будете регулярно отримувати свіжі патчі для гри навіть під час бета-тесту
  • Save the World не буде доступний. Занадто тяжко його перенести на смартфони
  • Клавіатура та комп’ютерні миші – недоступні
  • Голосового чату поки що не буде. Можливо трохи пізніше
  • Не сподівайтеся знайти гру у Google Play навіть після офіційного релізу. Скоріш за все, її там все рівно не буде. Завантажуйте тільки через Samsung Game Launcher або з офіційного сайту (шукати через браузер у смартфоні)

Сподіваємося, ми змогли вам хоча б трохи допомогти.

Читайте також

Стрім Fortnite Chapter 2

Fortnite: Chapter 2 – більше зброї, мальовничих локацій та новий острів!

День Бетмена: Fortnite, безкоштовні ігри у Epic Store і знижки на Amazon

Borderlands та Fortnite тимчасово об’єднаються в шалену суміш

Fortnite

B.R.U.T.E. все ж таки ослаблять

Fortnite

B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

Fortnite

У Fortnite тепер можна покататися на гігантському титані

Fortnite

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Популярне