Fortnite офіційно визнали олімпійським видом (кібер)спорту

Міжнародний Олімпійський Комітет довгий час виступав проти шутерів, файтингів і взагалі будь-яких відеоігор з насильством на Олімпіаді. Однак хтось у комітеті, схоже втямив, що раз в олімпійській програмі існують бокс, регбі й фехтування, то така причина вигладає дещо надумано навіть з поправкою на “віртуальні вбивства”.Тому сьогодні МОК оголосив Fortnite офіційною олімпійською дисципліною.

Минулого місяця МОК анонсував Олімпійський кіберспортивний тиждень, куди ввійшли Just Dance, Gran Turismo та ще сім симуляторів реальних видів спорту, зокрема, тенісу, велогонок, бейсболу щахів тощо. Fortnite став десятою дисципліною, яку в офіційних документах називають “спортивною стрільбою”. Участь у ній братимуть 12 найкращих гравців за підсумками цьогорічного Чемпіонату світу з Fortnite.

Олімпійський кіберспортивний тиждень пройде наприкінці червня в Сингапурі. Спершу представники всіх дисциплін пройдуть невелику онлайн-кваліфікацію, а з 23 по 25 червня пройде фінальна частина вже на очах у живої публіки. Переможцям, до речі, вручатимуть справжні олімпійські медалі.

Ну і звісно ж, раз ми говоримо про Fortnite, то без чергового кросоверу тут не обійдеться — спеціально під Олімпійський кіберспортивний тиждень у грі з’являться нові тематичні скіни та олімпійські оздоблення самого острова.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відкрито реєстрацію на чемпіонат KMAMK GT3 Sprint Championship 2023!

Asseto Corsa

Час перемогти у автосим-змаганні GiveMeRace Time Attack Championship

GiveMeRace Time Attack Championship

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Не пропустіть дрифтинг на автосимуляторах Bitlook Virtual Drift

Дрифтинг Ebisu Circuit Bitlook Virtual Drift Assetto Corsa

На кіберспортивній олімпіаді гратимуть у Gran Turismo та Just Dance

Olympic Esports Series 2023 кіберспорт Олімпіада

Ґеральт, Думґай і прощання з Windows 7 — що приніс новий сезон Fortnite?

2022 12 04 13.25.27

Worlds 2022 | Топ-10 Моментів | SKT T1 VS DRX | League of Legends

worlds2022

Турніри з VALORANT матимуть офіційну українськомовну трансляцію

Valorant

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: