Fortnite офіційно визнали олімпійським видом (кібер)спорту

Міжнародний Олімпійський Комітет довгий час виступав проти шутерів, файтингів і взагалі будь-яких відеоігор з насильством на Олімпіаді. Однак хтось у комітеті, схоже втямив, що раз в олімпійській програмі існують бокс, регбі й фехтування, то така причина вигладає дещо надумано навіть з поправкою на “віртуальні вбивства”.Тому сьогодні МОК оголосив Fortnite офіційною олімпійською дисципліною.

Минулого місяця МОК анонсував Олімпійський кіберспортивний тиждень, куди ввійшли Just Dance, Gran Turismo та ще сім симуляторів реальних видів спорту, зокрема, тенісу, велогонок, бейсболу щахів тощо. Fortnite став десятою дисципліною, яку в офіційних документах називають “спортивною стрільбою”. Участь у ній братимуть 12 найкращих гравців за підсумками цьогорічного Чемпіонату світу з Fortnite.

Олімпійський кіберспортивний тиждень пройде наприкінці червня в Сингапурі. Спершу представники всіх дисциплін пройдуть невелику онлайн-кваліфікацію, а з 23 по 25 червня пройде фінальна частина вже на очах у живої публіки. Переможцям, до речі, вручатимуть справжні олімпійські медалі.

Ну і звісно ж, раз ми говоримо про Fortnite, то без чергового кросоверу тут не обійдеться — спеціально під Олімпійський кіберспортивний тиждень у грі з’являться нові тематичні скіни та олімпійські оздоблення самого острова.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гравці Fortnite тепер можуть створювати власні LEGO-ігри

LEGO Fortnite

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Fortnite все ж вийде на iOS — Apple розблокувала акаунт Epic Games

fortnite

Fortnite не повернеться на iOS. Apple заблокувала Epic Games на своїй платформі

fortnite

Потішилися і досить. Що тепер буде з командою Monte?

monte 3

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga

Офіційно: Naughty Dog скасувала розробку The Last of Us Online

the last of us part ii 2 multiplayer factions san francisko 1

П’ять з п’яти. Передостанній етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance не обійшовся без драм і несподіванок

kmamk 2 етап