web analytics

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Аркадний гоночний симулятор у відкритому світі Forza Horizon 4 приберуть із цифрових крамниць на Xbox в Microsoft Store і ПК в Steam вже 15 грудня, оскільки ліцензія на деякі автомобілі закінчилася.

Фінальна внутрішньоігрова подія пройде з 25 липня по 22 серпня, на ній ви зможете отримати останні бракуючі досягнення після чого зробити подібне стане неможливо. Деякі доповнення з окремими машинами вже почали знімати з продажу, а якщо ви грали через Game Pass і купували будь-які з них, то зможете отримати ключ з повною версією гри, який потрібно буде активувати до 25 червня 2026 року, однак для цього вам потрібно мати оплачену підписку.

Студія Playground Games обіцяє, що всі хто купував Forza Horizon 4 не втратять доступ до неї, а онлайн складова продовжить коректно працювати навіть після зняття гри з продажу.

Враховуючи все згадане, схоже, що Playground намагається зробити все можливе, щоб якомога краще вийти з прикрої ситуації яка часто трапляється з іграми, що мають справжні ліцензії на автомобілі чи музику.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

Microsoft не вважає подорожчання Game Pass проблемою для користувачів

game pass ftc

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age