Freedom Fighters повернулася до крамниць! Але це не ремастер

Уважні користувачі помітили на сайті агентства PEGI віковий рейтинг для гри Freedom Fighters, яка вийшла ще 17 років тому. І вже за кілька годин після появи цієї інформації в мережі, було офіційно повідомлено про вихід проекту у онлайн-крамницях. Розробники зі студії IO Interactive розповіли, що саме з нагоди 17-річчя проекту, він знову з’явився у продажу. Раніше він продавався лише на дисках.

Нагадуємо, що Freedom Fighters — це шутер від третьої особи, який вийшов у далекому 2003 під видавництвом Electronic Arts. За сюжетом гри на США напав Радянський Союз і окупував Нью-Йорк. Ну а нам, звісно ж, доведеться очолити повстання і повернути своє.

Вийде гра у Steam, Epic Games Store та GOG. Щоправда, на момент написання новини, вона доступна лише у останньому сервісі. Ціна — 10,99 доларів, але протягом першого тижня після релізу на проект діє знижка 34%, і його можна придбати за 7,25 доларів.

Ігротворці практично нічого не змінювали, і Freedom Fighters добереться до сучасних гравців у тому ж вигляді, що і у 2003 році. В комплекті з грою йде оригінальний посібник та саундтрек з 18 треків, написаний композитором Єспером Кюдом.

Читайте також

Як зміняться режими гри в Hitman 3?

Hitman

Увесь перший сезон HITMAN віддають безкоштовно. ВСТИГНІТЬ ЗАБРАТИ

Огляд Hitman 2 — Майстер на всі руки

Hitman 2

IO Interactive змінює лого і переїжджає в нову студію

IO Interactive думає над ремастером Hitman: Blood Money

Hitman у реальному житті

Hitman отримає підтримку DirectX 12

Hitman стане повністю епізодичним

Популярне