Сервери Friday the 13th: The Game закриють до кінця місяця

Горор Friday the 13th: The Game вийшов у 2017 році, а вже у 2018 проект спіткала невдача — через авторські права Gun Media втратили змогу додавати до гри новий контент. Усе, що робили розробники — поліпшували роботу серверів та усували баґи, що не рятувало проект від втрати популярності. Врешті-решт видавець оголосив, що закриє виокремлені сервери гри разом із патчем, який вийде вже цього місяця. Проте творці запевняють, що гравцям будуть доступні приватні сервери та режим Quick Play. Сервери із даними прогресу гравців також залишаться активними.

Офіційні форуми заархівують, аби гравці могли знайти відповіді на свої питання. Якщо ж відповідь буде відсутня, для розв’язання проблем працюватиме сайт jasonkillsbugs.com.

Листопадний патч стане останнім для гри, та ним розробники вирішать ним “довгий список проблем”. Усі його подробиці оголосять за тиждень до виходу. Friday the 13th: The Game і далі залишиться доступною для купівлі, а внутрішньоігровий бонус, у вигляді подвоєного досвіду, не вимикатимуть.

Команда Gun Media хоче подякувати кожному гравцеві, який зробив Friday the 13th: The Game такою, яка вона є сьогодні. Ми знаємо, що цю новину важко почути, хоч вона і неминуча. Ми цінуємо кожного з вас.

Читайте також

“Кришталеве озеро”: франшиза “П’ятниця 13” стане серіалом від A24 та шоураннера “Ганнібала”

Friday the 13th

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

PlayNews #263 — Steam Dev Days, Overwatch…

Вихід Friday the 13th: The Game перенесено на початок 2017 року

Знайомство з локаціями в нових трейлерах Friday the 13th: The Game

Розробники Dark Souls заробляють у півтора рази менше, ніж автори Persona

Режисер Days Gone звинуватив SJW-оглядачів у тому, що гра отримала невисокі оцінки

Days Gone

Microsoft випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на Switch

Call of Duty Modern Warfare 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: