Галактичною війною в Helldivers 2 керує всього одна людина

Як часто ви помічали, що, у масовій м’ясорубці Helldivers 2, змінювалися правила гри? Це ставалося тому, що у шутера є одна людина, яка постійно смикає за ниточки галактичної війни.

Про це стало відомо в одному з інтерв’ю генерального директора Arrowhead, Джохана Пілестедта, який зізнався, що у них є один розробник, який постійно змінює складність чи повертає місії у гру. Звати цього майстра підземель Джоель.

Джохан розповів, що коли вони займалися розробкою, то надихалися D&D. Arrowhead хочуть зробити цей формат гри популярнішим, збільшивши кількість гравців від маленької компанії до багатомільйонного божевілля.

У нас є справжня людина з посадою Game Master, вона відповідає за те, що відбувається у грі. Ми хочемо, аби гравці отримали максимальний спектр емоцій.

При цьому у нас є речі, які хотілося б залишити в секреті, тому що ми й надалі хочемо дивувати наших гравців. Тому бували моменти, коли Джоель буквально вставав посеред ночі та змінював баланс сил, щоб гравці не приносили демократію занадто швидко.

сказав Джохан Пілестедт порталу PCGamer

Дізнавшись про це, спільнота миттєво відреагувала та почала створювати меми. Деякі з них це буквально витвір мистецтва.

Ми не залишилися осторонь та приєдналися до мільйонів тих, хто несе демократію в різні куточки галактики. Більше стрімів та різноманітних відео можна переглянути на нашому Youtube-каналі.

Панове демократи, а вам траплялися витівки таємного ігрового майстра? Чи ви досі у списку щасливчиків, котрі стабільно несуть стяг свободи та досягають своєї мети?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

Helldivers 2 перемогла індустрію (Я-Тадаші)

photo 2024 04 06 11 51 32

Квітневий рейтинг найдемократичнішої зброї у Helldivers 2!

helldivers 2

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Helldivers 1

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

У Helldivers 2 додадуть електричну зброю для ефективнішої демократизації автоматонів

Helldivers 2