Games Gathering — наймасштабніша в Україні конференція ігроробів

202169579

5 та 6 грудня вперше за останні кілька років у Києві відбудеться наймасштабніша в Україні конференція ігрових розробників Games Gathering, на якій не просто прочитають лекції, а й проведуть так звані ґеймбатли — змагання між спеціалістами, що беруть участь у розробці комп’ютерних ігор.

Усього заплановано 24 лекції від досвідчених спеціалістів з ігрової індустрії. Презентації торкнуться багатьом нагальних тем розробки ігрових проектів: ґеймдизайну, програмування, QA, маркетингу і т. д. Доповідачами будуть представники студій Epic Games, Red Beat, ERS Games Studio, 4A Games та інших.

Унікальною особливістю заходу стане проведення шести ґеймбатлів по арту та ґеймдизайну. Ґеймбатли — це 23-годинні змагання, на яких спеціалісти з кожної конкретної галузі отримають оригінальні завдання, що дозволять перевірити їх рівень професійної підготовки. Переможців визначать методом голосування експертного журі.

У Games Gathering візьмуть участь близько 500 гостей з більш ніж 60 українських та зарубіжних компаній, що виробляють ігрові продукти. Ми будемо слідкувати за підготовкою конференції, але, якщо вас вже зацікавила ця подія, то просимо відвідати офіційний сайт заходу, щоб дізнатись подробиці та зареєструватись як відвідувач.

Читайте також

4A Games відтепер використовуватиме виключно трасування променів

У новому сезоні Fortnite вас чекають війна шпигунів, кастомізація… і Дедпул

Антон Большаков — про славу, гроші та найуспішнішу українську студію

Антон Большаков / AB Games

Рік затримки не завадив: Metro Exodus чудово продається у Steam

Metro Exodus

Вас знову будуть рікроллити, тепер у Fortnite

Таємниці озвучення Wolfenstein 2 (Games Gathering 2019)

Mike Bodie / Майк Боді

Metro: Exodus планують випустити на Linux

Metro Exodus

Як троє голодних студентів створили Unity (Games Gathering 2019)

David Helgason / Unity 3D

Популярне