Gamescom 2015: анонсоване перше велике доповнення для Cities: Skylines

Paradox Interactive анонсувала After Dark, перше велике доповнення для чудового симулятора мера Cities: Skylines, у якому нарешті додадуть зміну дня і ночі.

При цьому, ніч у грі буде не просто косметичним явищем, як це було у модифікаціях на цьому тему, а прямим чином впливатиме на життя мешканців міста і загальну механіку гри. До прикладу, ви зможете поставити кілька комерційних зон, які будуть спеціалізовані виключно на нічних розвагах. Отож тепер ніхто не заборонятиме вам створити власний Лас-Веґас, у якому все найцікавіше починається з настанням темряви.

Іншим нововведенням стали пляжні зони, де можна організувати відпочинкову атмосферу біля води. Пляжні бари, риболовні місця, розкішні яхти, — це лише частина того, що буде розміщуватись уздовж вашої берегової лінії.

У містах почнуть їздити таксі, які дозволять гостям вашого міста добиратися куди треба. Ще більш сприятиме популярності вашого міста міжнародний аеропорт, який здатен приймати значно більшу кількість туристів, ніж звичайний. З’являться в’язниці, які вирішать проблему із переповненням поліцейських відділків.

Прихильники екологічно-чистого транспорту втішаться велосипедам і доріжкам для них. Як і в багатьох сучасних містах, на дорогах Cities: Skylines з’являться спеціально відведені на рух громадського транспорту смуги, що дозволить автобусам не стояти в заторах зі звичайними автомобілями.

[youtube id=”lfFPIjdPJRk”]

Безкоштовною буде лише та частина DLC, що додає цикл дня і ночі. За решту доведеться заплатити. Скільки, не сказали.

Читайте також

Paradox звільнили головного сценариста Bloodlines 2

Vampire The Masquerade — Bloodlines 2

Маскараду не буде! Vampire The Masquerade — Bloodlines 2 перенесли на наступний рік

Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Humble Bundle запустили набір з найкращими іграми Paradox Interactive

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

HyperX анонсує серію ґеймерських трансляцій — HyperX Showdown

Автор Europa Universalis очолить нову студію Paradox Interactive

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

Популярне