web analytics

Gamescom 2020 пройде наприкінці серпня. Ось його повний розклад

Ми вже повідомляли раніше, що цьогорічний Gamescom 2020, який, як і завжди, мав проходити влітку в німецькому Кельні, було скасовано. Адже у зв’язку з пандемією коронавірусу місцева влада заборонила проведення будь-яких заходів до кінця літа. Організатори вчинили, як і більшість їх колег — перевели захід в онлайн-формат. І саме зараз нам повідомили, коли пройде Gamescom 2020, та що нас там чекає.

Захід проходитиме з 27 до 30 серпня. Захід навіть матиме церемонію відкриття, яка відбудеться у перший день. Відкриє Gamescom Джефф Кілі, якого ви можете знати як засновника та за сумісництвом ведучого ігрової премії The Game Awards. Варто зауважити, що інді-ігри буде показано 29 серпня у межах окремого шоу, яке має назву Awesome Indies. А у останній день, 30 серпня, премією Gamescom Awards буде нагороджено найкращий проект шоу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Українські розробники матимуть окремий павільйон на Gamescom 2024

1gamescom 2023

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Український павільйон повернеться на Gamescom 2024? — Інтерв’ю з Олегом Яворським

Український павільйон повернеться на Gamescom 2024? — Інтерв’ю з Олегом Яворським

Ґеймдев-компанії вперше представили Україну на Gamescom

gamescom 4

Games from Ukraine — від ідеї до українського павільйону на Gamescom

stand 1200x630 768x403

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримує не надто втішні відгуки на Gamescom 2023

сталкер

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, Mortal Kombat 1, Armored Core VI — Що показали на Gamescom Opening Night Live 2023?(ч.2)

cyberpunk 2077 phantom liberty