GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів-початківців

Screenshot_1

Компанія Nika Entertainment, один з найбільших розробників мобільних і соціальних ігор в Україні, оголосила про старт GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів в ігровому жанрі match-3.

Проекти у жанрі «три-в-ряд» — одні з найбільш поширених у світі. Загальну любов вони завоювали завдяки зручності і простоті — в них можна грати в будь-який час і в будь-якому місці. Світові хіти цього жанру створюють і українці, при тому, що більшість з них — люди, які самі навчилися розробляти концепції та ігровий процес.

Таня Євдокименко, представник оргкомітету конкурсу, говорить:

Українські ґеймдизайнери — самородки, здатні створювати і реалізувати дуже сміливі і нестандартні ідеї. Завдання GAMIFICATION — допомогти їм розкрити свій потенціал і перевернути уявлення про вже добре знаний жанр, а також показати, що реалізувати себе в популярному напрямку GameDev’у можна і в Україні.

За її словами, участь у GAMIFICATION можуть приймати як початківці справи, так і ті, хто вже має досвід розробки таких проектів.

Ознайомитися з конкурсним завданням і подати заявку на участь можна на офіційному сайті конкурсу. А переможець отримає оплачуване стажування та можливість працевлаштування в компанії Nika Entertainment. Також фіналістів чекають інші призи: смарт-рюкзак і ґаджети для віддаленого управління смартфонами. Зацікавлені? Тоді бігом реєструватись! Адже до закінчення конкурсу не так багато часу — 23 дні.

Читайте також

Гра від українського розробника вийшла після багатьох років розробки

Heat Guardian

Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

MSI

Розігруємо ключ Kingdom Come: Deliverance

Результати святкового розіграшу

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Розігруємо Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin II

“Кишенькова фантастика”: Вибір спільноти (завершено)

Конкурс “Кишенькова фантастика” (Завершено)

Популярне