GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів-початківців

Screenshot_1

Компанія Nika Entertainment, один з найбільших розробників мобільних і соціальних ігор в Україні, оголосила про старт GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів в ігровому жанрі match-3.

Проекти у жанрі «три-в-ряд» — одні з найбільш поширених у світі. Загальну любов вони завоювали завдяки зручності і простоті — в них можна грати в будь-який час і в будь-якому місці. Світові хіти цього жанру створюють і українці, при тому, що більшість з них — люди, які самі навчилися розробляти концепції та ігровий процес.

Таня Євдокименко, представник оргкомітету конкурсу, говорить:

Українські ґеймдизайнери — самородки, здатні створювати і реалізувати дуже сміливі і нестандартні ідеї. Завдання GAMIFICATION — допомогти їм розкрити свій потенціал і перевернути уявлення про вже добре знаний жанр, а також показати, що реалізувати себе в популярному напрямку GameDev’у можна і в Україні.

За її словами, участь у GAMIFICATION можуть приймати як початківці справи, так і ті, хто вже має досвід розробки таких проектів.

Ознайомитися з конкурсним завданням і подати заявку на участь можна на офіційному сайті конкурсу. А переможець отримає оплачуване стажування та можливість працевлаштування в компанії Nika Entertainment. Також фіналістів чекають інші призи: смарт-рюкзак і ґаджети для віддаленого управління смартфонами. Зацікавлені? Тоді бігом реєструватись! Адже до закінчення конкурсу не так багато часу — 23 дні.

Читайте також

Проявіть свою креативність — отримайте S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2

Містична локація: визначено переможницю арт-челенджу від AB Games, Wacom та Games Gathering

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: