GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів-початківців

Screenshot_1

Компанія Nika Entertainment, один з найбільших розробників мобільних і соціальних ігор в Україні, оголосила про старт GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів в ігровому жанрі match-3.

Проекти у жанрі «три-в-ряд» — одні з найбільш поширених у світі. Загальну любов вони завоювали завдяки зручності і простоті — в них можна грати в будь-який час і в будь-якому місці. Світові хіти цього жанру створюють і українці, при тому, що більшість з них — люди, які самі навчилися розробляти концепції та ігровий процес.

Таня Євдокименко, представник оргкомітету конкурсу, говорить:

Українські ґеймдизайнери — самородки, здатні створювати і реалізувати дуже сміливі і нестандартні ідеї. Завдання GAMIFICATION — допомогти їм розкрити свій потенціал і перевернути уявлення про вже добре знаний жанр, а також показати, що реалізувати себе в популярному напрямку GameDev’у можна і в Україні.

За її словами, участь у GAMIFICATION можуть приймати як початківці справи, так і ті, хто вже має досвід розробки таких проектів.

Ознайомитися з конкурсним завданням і подати заявку на участь можна на офіційному сайті конкурсу. А переможець отримає оплачуване стажування та можливість працевлаштування в компанії Nika Entertainment. Також фіналістів чекають інші призи: смарт-рюкзак і ґаджети для віддаленого управління смартфонами. Зацікавлені? Тоді бігом реєструватись! Адже до закінчення конкурсу не так багато часу — 23 дні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Українська художниця перемогла в конкурсі фанартів на Blizzcon 2023

blizzcon art

Видавництва Vovkulaka і ArtHuss влаштовують святково-моторошний конкурс на Гелловін

Blizzard розігрує ігровий ПК наповнений «справжньою людською кров’ю»

diablo 4

Розпочато прийом робіт на Indie Cup Ukraine 2023!

indiecupukraine2023

Unity піде на поступки через обурення розробників новою комісією

unity

Креативний конкурс PlayUA та Mojam до старту Games Gathering 2023

gg 2023 mojam games gathering

Оголошуємо фотоконкурс ваших саморобок у The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Tears of the Kingdom

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: