GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів-початківців

Screenshot_1

Компанія Nika Entertainment, один з найбільших розробників мобільних і соціальних ігор в Україні, оголосила про старт GAMIFICATION — конкурс для ґеймдизайнерів в ігровому жанрі match-3.

Проекти у жанрі «три-в-ряд» — одні з найбільш поширених у світі. Загальну любов вони завоювали завдяки зручності і простоті — в них можна грати в будь-який час і в будь-якому місці. Світові хіти цього жанру створюють і українці, при тому, що більшість з них — люди, які самі навчилися розробляти концепції та ігровий процес.

Таня Євдокименко, представник оргкомітету конкурсу, говорить:

Українські ґеймдизайнери — самородки, здатні створювати і реалізувати дуже сміливі і нестандартні ідеї. Завдання GAMIFICATION — допомогти їм розкрити свій потенціал і перевернути уявлення про вже добре знаний жанр, а також показати, що реалізувати себе в популярному напрямку GameDev’у можна і в Україні.

За її словами, участь у GAMIFICATION можуть приймати як початківці справи, так і ті, хто вже має досвід розробки таких проектів.

Ознайомитися з конкурсним завданням і подати заявку на участь можна на офіційному сайті конкурсу. А переможець отримає оплачуване стажування та можливість працевлаштування в компанії Nika Entertainment. Також фіналістів чекають інші призи: смарт-рюкзак і ґаджети для віддаленого управління смартфонами. Зацікавлені? Тоді бігом реєструватись! Адже до закінчення конкурсу не так багато часу — 23 дні.

Читайте також

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Аль Мор

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

PlayUA 10 років. ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗИ

PlayUA

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: