Дослідження без перерви на завантаження — Нові подробиці Hogwarts Legacy

Компанія Avalanche Software, яка розробляє Hogwarts Legacy, представила майже годину нового ігроладу, де було оприлюднено чимало нових подробиць гри.

Презентацію було розпочато з редактора персонажів, де на основі запропонованих пресетів ви можете створити собі юного чарівника або чарівницю на власний смак.

У ході демонстрації Гоґвортсу можна помітити, як замок вирує життям: на кожному кроці є летючі колекційні книжки, сутички між студентами, живі картини та чимало інших речей, на які можна відволіктися між основними завданнями. А зорієнтуватися у пошуку побічних активностей, випробувань кількох типів і колекційних предметів вам допоможе шкільний путівник — магічна книга, яка пише сама себе в ході того, як ви пізнаєте Гоґвортс і його мешканців. У одному з другорядних завдань нам розповідають про гру Гоблстоун і просять допомоги у пошуку самих “гоблстоунів”, розробники зазначили, що самої міні-гри в Hogwarts Legacy не буде.

Що варто відзначити, так це безшовність самого замку — гравцю вдалось пройти шлях від гуртожику до центральної зали, отримати побічне завдання та взяти участь у двобої без жодних екранів завантаження. У демонстрації з замку Гоґвортс виднілась вежа сов, яку, за словами розробників, ми зможемо відвідати пізніше. Також повідомили, що так буде майже з усім, що побачить гравець, якщо це видно — туди можна дістатися.

Друга частина відео присвячена бойовій системі, яка виявилася комплекснішою, ніж здавалося. Вона полягає у використанні базової атаки та комбінації з 16 заклять, які ми можемо додати на панель швидкого доступу; всього 4 панелі по 4 закляття. До того ж, деякі з них вимагають додаткових дій, як-от Акціо, при використанні якого ви маєте обрати напрямок руху предмета.

А в боях з кількома супротивниками-чарівниками з’являється додаткова механіка “камінь-ножиці-папір”. Кожне закляття має свій колір і пробиває захист відповідного кольору. Закляття Акціо (синє) пробиває синій захист, і тільки після того, як ми зняли захист, то можемо завдати шкоди звичайними атаками чи іншими закляттями. Також присутня і механіка контр-удару: коли хтось готує свою паличку для атаки, біля голови головного героя з’являється ореол, після чого ми маємо вчасно зреагувати та відбити закляття супротивника.

Вихід Hogwarts Legacy очікується 10 лютого 2023 року на ПК, XBOX One, XBOX Series S|X, Playstation 5, Playstation 4 і Nintendo Switch.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Чому Hogwarts Legacy — погана гра про Гоґвортс?

Якою МАЛА би бути Hogwarts Legacy

Warner Bros. більше цікавлять ігросервіси, бо AAA-ринок ненадійний

suicide squad harley

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league