Гарвард відкрив курс розробки відеоігор — безкоштовно для всіх охочих

Серед величезної кількості можливостей для самоосвіти на карантині з’явилась дуже цікава пропозиція для тих, хто завжди хотів робити відеоігри. Один з найпрестижніших вишів США (та й усього світу), Гарвардський університет (Harvard University) відкрив безкоштовний  курс з розробки відеоігор для всіх охочих на платформі дистанційної освіти edX.

Програма англомовного курсу CS50’s Introduction to Game Development розрахована на 12 тижнів інтентсивної праці по 6-9 годин на тиждень, проте графік кожен може підлаштувати під себе. Серед іншого викладачі, доктор Девід Дж. Малан і технолог Колтон Огден, за допомогою лекцій і завдань навчать студентів курсу принципам двовимірної і тривімірної графіки, collision detection, анімації, роботі зі звуком у Unity і LÖVE 2D. Окрім того, будуть розглядатись мови програмування – Lua і C#. Серед прикладів, які різнобічно будуть розглядатись на курсі — добірка успішних ігор за всю історію індустрії — 3D Helicopter Game, Angry BirdsBreakout, DreadhallsFlappy Bird, Match 3, Legend of ZeldaPong, Pokémon, PortalSuper Mario Bros.

Слід зауважити, що за додаткову плату у 149 доларів США можна отримати сертифікат про проходження курсу (який буде дійсним для значної кількості роботодавців). Втім, якщо ви прийшли за знанням, а не сертифікатом, сам курс є безкоштовним і слід поспішати, адже він фактично стартує вже 30 квітня. До того ж, проапґрейдитись до сертифікату, якщо це стане для вас важливо у процесі навчання, можна у будь-який момент.

Читайте також

Pfizer провела вакцинацію від COVID-19 у GTA Online

vial of covid 19 vaccine in a medical research lab

Історія антиваксів. Переозвучення від AdrianZP

Gamesсom 2021 пройде у онлайн-форматі

gamescom

Minecraft Earth закриють на початку літа

Minecraft Earth

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: