Xbox Series X чи PlayStation 5: Ґейб Ньюелл назвав свого фаворита

Консольні війни між Microsoft та Sony напевне не припиняться ніколи. У Xbox та PlayStation є свої переваги, і у кожної консолі є свої прихильники та ненависники. Нещодавно стало відомо, по який бік барикад перебуває Ґейб Ньюелл. Голова компанії Valve повідомив, що між Xbox Series X та PlayStation 5 обере консоль від Microsoft. Аргументація в Ґабена залізна.

Xbox. Бо так і є. Я не беру участь у цих перегонах. Очевидно, що ми проводимо більшу частину розробки на персональних комп’ютерах. Але з цих двох я безперечно обрав би Xbox.

Ґейб Ньюелл

Вочевидь Ґейб надає перевагу Xbox Series X, тому що ця консоль тісно пов’язана з ПК. Та й останні ігри Microsoft виходять лише у Microsoft Store та Steam.

До речі, запитали про вибір консолі у голови Valve на новозеландській телепередачі The Project. І у вас може виникнути логічне запитання — що Ґейб забув у Новій Зеландії? Все доволі просто, він поїхав туди на відпочинок невдовзі після закінчення роботи над Half-Life: Alyx. Ну а потім пандемія, карантин і закриті кордони. Тож тепер Ґейб Ньюелл тимчасово проживає у Новій Зеландії.

Читайте також

Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

csounter strike 2

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 вийде влітку

countert strike 2

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Valve знов розчарували гравців у Dota 2

Muerta Dota 2

Valve готується запустити Counter-Strike на Source 2

Counter-Strike:Global Offensive

Valve зловила 40 000 чітерів у Dota 2

axe dota

Steam Deck. 50 питань і відповідей (Rendaros UA)

steam deck

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: