web analytics

Xbox Series X чи PlayStation 5: Ґейб Ньюелл назвав свого фаворита

Консольні війни між Microsoft та Sony напевне не припиняться ніколи. У Xbox та PlayStation є свої переваги, і у кожної консолі є свої прихильники та ненависники. Нещодавно стало відомо, по який бік барикад перебуває Ґейб Ньюелл. Голова компанії Valve повідомив, що між Xbox Series X та PlayStation 5 обере консоль від Microsoft. Аргументація в Ґабена залізна.

Xbox. Бо так і є. Я не беру участь у цих перегонах. Очевидно, що ми проводимо більшу частину розробки на персональних комп’ютерах. Але з цих двох я безперечно обрав би Xbox.

Ґейб Ньюелл

Вочевидь Ґейб надає перевагу Xbox Series X, тому що ця консоль тісно пов’язана з ПК. Та й останні ігри Microsoft виходять лише у Microsoft Store та Steam.

До речі, запитали про вибір консолі у голови Valve на новозеландській телепередачі The Project. І у вас може виникнути логічне запитання — що Ґейб забув у Новій Зеландії? Все доволі просто, він поїхав туди на відпочинок невдовзі після закінчення роботи над Half-Life: Alyx. Ну а потім пандемія, карантин і закриті кордони. Тож тепер Ґейб Ньюелл тимчасово проживає у Новій Зеландії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steam отримав функціонал для запису ігроладу

steam запис ігроладу

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand