Xbox Series X чи PlayStation 5: Ґейб Ньюелл назвав свого фаворита

Консольні війни між Microsoft та Sony напевне не припиняться ніколи. У Xbox та PlayStation є свої переваги, і у кожної консолі є свої прихильники та ненависники. Нещодавно стало відомо, по який бік барикад перебуває Ґейб Ньюелл. Голова компанії Valve повідомив, що між Xbox Series X та PlayStation 5 обере консоль від Microsoft. Аргументація в Ґабена залізна.

Xbox. Бо так і є. Я не беру участь у цих перегонах. Очевидно, що ми проводимо більшу частину розробки на персональних комп’ютерах. Але з цих двох я безперечно обрав би Xbox.

Ґейб Ньюелл

Вочевидь Ґейб надає перевагу Xbox Series X, тому що ця консоль тісно пов’язана з ПК. Та й останні ігри Microsoft виходять лише у Microsoft Store та Steam.

До речі, запитали про вибір консолі у голови Valve на новозеландській телепередачі The Project. І у вас може виникнути логічне запитання — що Ґейб забув у Новій Зеландії? Все доволі просто, він поїхав туди на відпочинок невдовзі після закінчення роботи над Half-Life: Alyx. Ну а потім пандемія, карантин і закриті кордони. Тож тепер Ґейб Ньюелл тимчасово проживає у Новій Зеландії.

Читайте також

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

У Dota 2 вперше за 7 років святкують Гелловін

Dota 2

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Team Fortress 2 побила свій рекорд онлайну. Вперше за 13 років!

team fortress 2