Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

Якщо ви слідкуєте за іграми компанії Valve, то скоріш за все ви знайомі з гномиком на ім’я Чомскі. Його можна було зустріти у останніх частинах Half-Life та Left 4 Dead 2. За те, що ви носитимете його за собою всю гру, вам дадуть досягнення.

У другому епізоді Half-Life 2 досягнення, пов’язане з гномом, можна було отримати, посадивши його наприкінці гри в ракету, яка потім вирушить у космос. І схоже, що Ґейб Ньюелл вирішив вибити цю ачівку у реальному житті.

Спочатку він домовився з компанією Weta Workshop, щоби та створила фігурку з титану за допомогою новітнього 3D-принтера. А вже потім домовився з Rocket Labs, аби його гному видали квиток на ракету Electron.

Звісно ж, ракета летітиме у космос не заради гнома. Вона виведе на орбіту 30 різноманітних супутників. А сам Чомскі буде навіть не пасажиром, а простим вантажем. Його закріплять на ступінь ракети, де він героїчно згорить під час входу в атмосферу.

Сам же Ґейб затіяв це все заради благої цілі. Він пообіцяв, що віддасть новозеландській дитячій поліклініці Starship стільки грошей, скільки людей дивитиметься трансляцію запуску Electron.

Читайте також

Valve розповіла про здобутки Steam у 2020 році

Counter-Strike: Global Offensive позбудеться ботів у змагальному режимі

counter-strike: global offensive, CS:GO

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

У Team Fortress 2 запустили різдвяну подію

team fortress 2

Microsoft Flight Simulator отримає підтримку VR та оновлену Британію

Microsoft Flight Simulato

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Популярне