Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

Якщо ви слідкуєте за іграми компанії Valve, то скоріш за все ви знайомі з гномиком на ім’я Чомскі. Його можна було зустріти у останніх частинах Half-Life та Left 4 Dead 2. За те, що ви носитимете його за собою всю гру, вам дадуть досягнення.

У другому епізоді Half-Life 2 досягнення, пов’язане з гномом, можна було отримати, посадивши його наприкінці гри в ракету, яка потім вирушить у космос. І схоже, що Ґейб Ньюелл вирішив вибити цю ачівку у реальному житті.

Спочатку він домовився з компанією Weta Workshop, щоби та створила фігурку з титану за допомогою новітнього 3D-принтера. А вже потім домовився з Rocket Labs, аби його гному видали квиток на ракету Electron.

Звісно ж, ракета летітиме у космос не заради гнома. Вона виведе на орбіту 30 різноманітних супутників. А сам Чомскі буде навіть не пасажиром, а простим вантажем. Його закріплять на ступінь ракети, де він героїчно згорить під час входу в атмосферу.

Сам же Ґейб затіяв це все заради благої цілі. Він пообіцяв, що віддасть новозеландській дитячій поліклініці Starship стільки грошей, скільки людей дивитиметься трансляцію запуску Electron.

Читайте також

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 вийде влітку

countert strike 2

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Half-Life 2: Episode One отримала VR-версію

Half-Life

Valve знов розчарували гравців у Dota 2

Muerta Dota 2

Valve готується запустити Counter-Strike на Source 2

Counter-Strike:Global Offensive

Valve зловила 40 000 чітерів у Dota 2

axe dota

Steam Deck. 50 питань і відповідей (Rendaros UA)

steam deck

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: