Ґеймдиректор Anthem звільнився з BioWare

На жаль, Anthem (наш огляд) не вдалася. На релізі у проекту було чимало проблем, і він отримав багатенько негативних відгуків. Як від профільної преси, так і від користувачів. Ігротворці намагалися врятувати гру, і навіть почали створення версії 2.0, де мали би виправити основні недоліки. Час від часу вони звітували про свої наміри та описували зміни і нововведення. Але, як ви можете знати, Electronic Arts вирішили, що проект треба остаточно закрити.

Сталося це в середині минулого місяця, а вчора стало відомо, що з ігротворчої студії BioWare звільнився ґеймдиректор проекту на ім’я Джонатан Ворнер. Про це він сам повідомив у своєму твіттері.

Що ж, сьогодні мій останній день у BioWare. Я йду далі, щоб робити нові речі. BioWare був домівкою для мого серця близько 10 років, і я хочу побажати їм усього найкращого. DA, ME та SWTOR [Dragon Age, Mass Effect та Star Wars The Old Republic] у надійних руках. Не можу дочекатися, щоб зіграти у них з іншого боку екрану.

Джон Ворнер

До Anthem Джонатан працював над серією Mass Effect та обіймав у BioWare посаду керівника штабу компанії. А ще раніше він був продюсером у The Walt Disney Company та провідним тестувальником у Microsoft Games Studio.

Читайте також

Стрім It Takes Two

It Takes Two

У Steam триває розпродаж шутерів від Electronic Arts

Crysis

У Mass Effect Legendary Edition буде фоторежим

Анонсовано F1 2021. Гру вже можна передзамовити

F1 2021

У Steam триває розпродаж серії The Sims зі знижками до 88%

The Sims 4

Mass Effect Legendary Edition відправилася “на золото”

Ось наскільки гарнішим буде перевидання Mass Effect

Mass Effect Legendary Edition

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: