Ґеймдиректор Anthem звільнився з BioWare

На жаль, Anthem (наш огляд) не вдалася. На релізі у проекту було чимало проблем, і він отримав багатенько негативних відгуків. Як від профільної преси, так і від користувачів. Ігротворці намагалися врятувати гру, і навіть почали створення версії 2.0, де мали би виправити основні недоліки. Час від часу вони звітували про свої наміри та описували зміни і нововведення. Але, як ви можете знати, Electronic Arts вирішили, що проект треба остаточно закрити.

Сталося це в середині минулого місяця, а вчора стало відомо, що з ігротворчої студії BioWare звільнився ґеймдиректор проекту на ім’я Джонатан Ворнер. Про це він сам повідомив у своєму твіттері.

Що ж, сьогодні мій останній день у BioWare. Я йду далі, щоб робити нові речі. BioWare був домівкою для мого серця близько 10 років, і я хочу побажати їм усього найкращого. DA, ME та SWTOR [Dragon Age, Mass Effect та Star Wars The Old Republic] у надійних руках. Не можу дочекатися, щоб зіграти у них з іншого боку екрану.

Джон Ворнер

До Anthem Джонатан працював над серією Mass Effect та обіймав у BioWare посаду керівника штабу компанії. А ще раніше він був продюсером у The Walt Disney Company та провідним тестувальником у Microsoft Games Studio.

Читайте також

Звідки взялась шалена Аліса Амерікана Маꥳ? | Історія розробки Alice від American McGee (Nikattica)

У Battlefield 1 тривають безкоштовні вихідні

Battlefield 1

Гравці Battlefield 2042 зможуть створити власні режими з мапами та зброєю минулих частин

Battlefield 2042

Анонсовано рімейк Dead Space

Dead Space

EA Play у виконанні PlayUA

Battlefield 2042

Автори Apex Legends стильно тизерять нового персонажа та сезон

Apex Legends

Хакери оприлюднили частину викрадених даних Electronic Arts

electronic arts

Оголошено компанії, які завітають на Gamescom 2021

gamescom

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: