Ґеймерський смартфон ROG Phone – незабаром в Україні

Компанія ASUS приготувала для своїх прихильників новорічний подарунок: в Україні розпочинається продаж потужного ігрового смартфона ROG Phone (ZS600KL). З 15 грудня його можна придбати за спеціальною ціною 26 499 грн (звичайна ціна – 28 499 грн) у магазинах партнерів: «Мойо», «Розетка» та «Цитрус».

ROG Phone – це 6-дюймовий смартфон, спеціально розроблений для запуску найсучасніших мобільних ігор. Багаторічний досвід розробників ґеймерського обладнання серії ROG дозволив розкрити на повну можливості 8-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 845, який може працювати в новому пристрої на недоступній раніше тактовій частоті – 2,96 ГГц.

ROG Phone створений для перемог: його система охолодження з випарною камерою GameCool і знімним кулером AeroActive, для додаткового охолодження, гарантує високу швидкість зміни кадрів у розпалі віртуальних битв. У той же час, високоякісний AMOLED-дисплей із підтримкою технології HDR відзначається високою частотою оновлення (90 Гц) і наднизьким часом відгуку – 1 мс.

Пристрій має стильний і міцний корпус із металевим каркасом, який покриває захисне скло Corning Gorilla із закругленими краями. Смартфон зручно лежить у руці та надійно захищений від вологи – те, що треба для мобільних баталій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Круті подарунки для геймера: від портативної приставки до оперативки

gamers gift

5 ігрових ноутбуків жовтня 2023

intel 2023 01

ASUS анонсувала свого «вбивцю Steam Deck» на Windows 11

asus rog ally

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

acer aspire 7

Найкращі ігрові ноутбуки для студентів у жовтні 2022

01

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Провідні ігрові навушники для справжніх геймерів – Огляд Asus ROG Strix Go Core

Найкращий ігровий ноутбук в 2020 році ? – Огляд ASUS ROG Strix SCAR 15 G532