Ґеймери не хочуть, щоби Quantic Dream розробляли Star Wars Eclipse. Але причина геть дурнувата

Star Wars Eclipse від студії Quantic Dream (Fahrenheit, Heavy Rain, Detroit: Become Human) виявилася однією з головних прем’єр The Game Awards 2021 і дебютний трейлер хоч практично нічого не давав зрозуміти про гру, все ж отримав чимало схвальних відгуків від спільноти. Проте квітковий період закінчився і тепер з кожним днем усе більше ґеймерів виступає за те, щоби Disney забрала розробку Star Wars Eclipse в Quantic Dream та передала комусь іншому. Само собою, це сталося через Девіда Кейджа, творчого керівника студії — але не через його творчі замашки, а з геть іншої причини.

Справа в тім, що за останніх два роки Девіда Кейджа неодноразово звинувачували в гомофобії та знущаннях над жінками. Розробник навіть подавав до суду за наклеп, однак спромігся виграти тільки одну справу з багатьох.

Подібна вимога з боку бойкотувальників виглядає доволі абсурдно, бо Star Wars Eclipse перебуває в розробці понад півтора роки і не можна так просто й віддати цю роботу комусь іншому. Ну а вишенька на торті: Девід Кейдж і так практично не бере участі в створенні гри, бо Star Wars Eclipse — не чергове інтерактивне кіно, а кінематографічний екшн у відкритому світі, яким займається монреальський підрозділ Quantic Dream. Ба більше, розробники свого часу самі виступили за те, щоби Давид Каже Девід Кейдж якнайдалі тримався від Star Wars Eclipse не стільки через свою погану репутацію, скільки через невдоволення його підходом до створення ігор.

Що ж, подивимося, чи зможе цей черговий прояв ґеймерського обурення набрати достатньо розголосу, щоби спричинити справжній прецедент в ігровій індустрії. Бо до релізу Star Wars Eclipse часу ще достатньо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Quantic Dream власноруч злила подробиці Star Wars: Eclipse

quantic dream brings out the big drum with star wars eclipse

NetEase придбала розробників Detroit: Become Human

detroit become human

За мотивами Detroit: Become Human випустили манґу

Detroit: Become Human

Драматичне ігрове кіно? | Що таке Heavy Rain від Nikattica

Star Wars від Девіда Кейджа, Кріс Пратт → Маріо, сюрприз від Naughty Dog… — #PlayNews

Кріс Пратт - Маріо

Detroit: Become Human продалася накладом у 6 000 000 копій

Detroit: Become Human

Святкове видання Fahrenheit з’явиться наприкінці січня

Fahrenheit

Девід Кейдж випустить “особливе” видання Fahrenheit для PS4