Ґеймери — не тюхтії (поради з реального качу)

Автор: Оксана Зорка

Доки твій персонаж прокачує навички, бігає по локаціях, скаче по стінах, укладає ворогів пачками, твої жирові клітини в цей час займаються розмноженням. Ні, ти, звісно ж, бігаєш то на пари, то на роботу, може навіть ігноруєш ліфт, втішаючи себе, що з твоїм божевільним графіком і нервами ніякі нормальні жирові клітини плодитися не стануть. Та й що ти там їси? Вранці часу немає, вдень щось перехопив, і тільки ввечері дістався до пельменів. Але ж ми знаємо, що цим маленьким збоченцям плювати на всі ці відмовки.

011108655_prevstill
Жирові клітини — ці дрібні покидьки перетворюють тебе на потвору!

Тому одного разу помічаєш, що спереду якось багато пуза, позаду — невеликий перебір з дупою, а на місці м’язів утворилася якась желейна субстанція і робить так: брлинь-брлинь, якщо її потикати. Трохи засмучуєшся, починаєш ридати, сягати руками до неба з вигуками: „о, Ґейбе, ну за що мені все це?“ і подумуєш про те, що було б непогано попрацювати над собою. Але спершу береш смаколика і всідаєшся в улюблене крісло перед монітором. Дотик до рідних Ц.Ф.І.В., ніжне клацання під правим вказівним пальцем, вигини ґеймпада в руках — і ти знову на темному боці… ні, не сили, а справжнісінького безсилля.

maxresdefault (3)
Він теж не вірив у активне життя…

Пухкі щічки і м’які животики радують тільки улюблених бабусь. А власний організм впадає в депресію і мріє про нового господаря. Коли ти в черговий раз радієш довгоочікуваній і щойно встановленій грі, серце і судини вже прикидають, як будуть напружуватися і гнати кров з твоїх вічно нижніх кінцівок, клітини мозку затримують дихання і готуються до багатогодинного кисневого голодування, а стінки прямої кишки (так-так, я про сральний орган) закликають усі свої резерви на боротьбу проти венозного тиску, що зростатиме, тільки б до кінця юності не впасти під натиском армії гемороїдальних вузлів.

Якщо в кооперативі тебе всі дратують, кортить репетувати на всіх матом і навіть ось-ось розридатися, то все добре — так і має бути, якщо ти жінка в передменструальний період. Якщо ні, то… ой. Можливо, жирочок у твоєму тілі захопився активно розбудовувати тестостерон в естроген? Адже жирова тканина саме цим і займається при своєму надлишку. Навіть якщо твоя вага нижча за ідеальну, то не слід обманюватися — емоційна нестійкість це зародок біполярних розладів психіки, тому треба щось робити зі своїми гормонами щастя. І ось тут саме час почати прокачувати себе в реальному світі.

bb oor
Брутальний танк 100 левела.

Найскладніше в цій справі — встати з дивана. Але якщо зробити це, то далі все обов’язково вийде! Світ зовні чимось схожий на рідний онлайновий. Так само треба виконувати плутані квести в спробах втулити тренування у свій розклад, думати над правильним розподілом статів „сила-гнучкість-витривалість“, витрачати гроші на незрозумілі іншим айтеми і мріяти обійти всіх на черговому „турнірі“. Але головне — знайти свій улюблений жанр. Чи то брутальний бокс або чуттєвий контемп, незрозуміла капоейра або просто пробіжки вранці — це буде твій новий наркотик. І щоразу хотітиметься збільшувати дозу, йти далі і прокачувати все нові і нові скіли і, звичайно ж, вражатися результатами. І справа не тільки в кубиках пресу і мінусовій розтяжці — це всього лише приємне доповнення до позитивного настрою, стійкого здоров’я і впевненості в собі. А в тому, що ти ніколи не стоїш на місці і постійно розвиваєшся, качаєш левел. Так мали б робити усі ґеймери.

Тому щиро бажаю кожному знайти своє захоплення, яке завжди буде тримати вас в тонусі, робити життя яскравішим і максимально віддаляти від заяложених стереотипів про ґеймера — млявого невдахи-соціопата. Особисто я таке вже знайшла і знаю, що багато тут займаються яким-небудь видом спорту. Тому не встидайтеся, хваліться — викладайте тут фото, хто до якого рівня прокачався. Мої фотки можете погортати погортати тут нижче. ;)

Останні статті

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Автор: Владислав Папідоха

Міз Марвел

15 ігор, які варто придбати на розпродажі Steam менш як за 100 гривень

Автор: Сергій Мельник

Batman Arkham Knight

Формування кіберспортивної сцени Valorant

Автор: Олександр Бойко

Робокоп проти Термінатора: Згадати все

Автор: Микола Єрьомін

Що показали на PC Gaming Show 2020

Автор: Сергій Мельник

Mafia Remake

Що показали на Summer of Gaming (День Третій)

Автор: Сергій Мельник

Total War: Troy

Що показали на Summer of Gaming (День Другий)

Автор: Сергій Мельник

XIII

Що показали на PlayStation 5 — The Future of Gaming

Автор: Сергій Мельник

PlayStation 5