Ґеймінг на всі часи: найкращі ігри для Sony Playstation

Sony Playstation — це девайс, який точно хоча б раз опинявся в списку бажань кожної дитини, якій довелося рости наприкінці дев’яностих чи на початку двохтисячних. Чудовий пристрій, що здатен принести задоволення представникам різних вікових категорій і зацікавити будь-яку публіку: від меломанів до любителів відеоігор. Азарт, захоплення, емоції — все це здатна подарувати невеличка консоль, а допомагає їй в цьому чимала бібліотека чудових відеоігор.

Ставши першою спробою Sony на ринку домашніх ігрових консолей, вона започаткувала успішний бренд, що й досі захоплює гравців. До слова, придбати будь-якого сучасного представника бренду та ігри до playstation ви можете в мережі магазинів Moyo. У тому числі й анонсовану порівняно нещодавно Playstation Classic, яка зовсім скоро потрапить на наші прилавки, адже саме вона стала рушієм для написання цього матеріалу.

Природно, кількість ігор, створених спеціально для Sony Playstation, а також адаптованих під цю консоль, сьогодні важко підрахувати. Та, мабуть, і не потрібно, адже щастя не в кількості, а якості. На цій платформі переживали свої злети й падіння серії, що з часом стали легендами, хай навіть не всі з них добралися до сьогодення. Та саме завдяки кількості найменувань сучасному користувачу складно познайомитися зі старенькою консоллю, для цих людей ми й склали перелік 5 найкращих, на нашу думку, ігор для Playstation, які приємно грати й сьогодні.

5 найкращих ігор для Sony Playstation

Попередньо зауважимо, що наш перелік не буде ТОПом і усі перераховані ігри рівнозначні за своєю крутістю.

Tekken 3. Представник однієї з найпопулярніших серій файтингів, що вперше побачила світ саме на Playstation. Згадки варта саме третя частина, тому що вона стала квінтесенцією ідей, які заклали творці у першу частину та неспішно тестували у продовженні. Чималий ростер бійців з цікавою історією за кожним, два нові режими та незмінна боротьба за титул чемпіона турніру Залізного Кулака та позицію голови міжнародної організації. Усе це завоювало для гри шалену популярність і надовго закріпило за нею звання одного з кращих представників жанру.

Gran Turismo. Іще один представник серії, що взяла свій початок на платформі Sony, але цього разу так там і осіла, не висовуючи свого носа до конкурентів. Звання найреалістичніший автосимулятор кінця 90-х не викликає особливого захоплення зараз, адже індустрія зробила чималий стрибок вперед. Проте гра не відчувається застарілою, що дозволяє з широкою посмішкою пороздумувати над тим як сильно виріс жанр за останні 20 років, а допоможе цьому чималий ліцензований автопарк, чарівна музика та декілька змальованих з реальних аналогів трас.

Castlevania: Symphony of the Night. Один з кращих представників жанру метроїдванії, що сколихнув уяву гравців у далекому 1997 році. Ця гра твердо стоїть перед натиском набагато молодших конкурентів й досі, не віддаючи свій почесний трон. Завдяки тому, що гру перевидавали та портували чимало раз, для знайомства з нею вам не обов’язково шукати Playstation чи завантажувати емулятор. Просто відкиньте сумніви та зіграйте, а уже за дві години ви напружено згадуватимете в який же закоулок замку ви ще не заглядали, щоб знайти там здібність літати.

Final Fantasy VII. Мабуть, найвідоміша частина популярної серії японських рольових ігор, що в першу чергу чіпляла своєю історією. Уже після неї гравці перераховували приємний ігролад, чудову музику та різноманіття бойових ситуацій. А на ремейк гри чекають й досі, тож не баріться і познайомтеся з нею.

Tony Hawk’s Pro Skater 2. Ця гра стала піковою точкою розвитку знаменитої колись серії, що стала дитям тодішньої епохи. Невпинні серії трюків, що покликані набрати кращий бал по локації, ніж син маминої подруги. Панк-рок та Тоні Хоук у якості одного з іграбельних персонажів. Та що розказувати, якщо гра й досі очолює топ кращих ігор платформи з середнім балом 98. Аркадне трюкачество на скейті більш ніколи не було настільки веселим.

Можна й далі продовжувати перелік помітних чи просто крутих ігор платформи, та більшість з них вкрай складно грати сучасному ґеймеру, що не любив їх тоді. А для тих, хто загорівся бажанням спробувати, рекомендуємо обзавестися консоллю Playstation Classic, яка міститиме деякі з них (Final Fantasy VII, Tekken 3) і, якщо вам сподобається, то ви знайдете і інші, а як ні, то обзаведется чудовим колекційним предметом.

Читайте також

Final Fantasy VIII Remastered вийде на фізичних носіях

Final Fantasy VIII

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

У Spider-Man Remastered на PS5 замінили Пітера Паркера

Оголошено жовтневі ігри для підписників PS Plus

PlayStation 5 Showcase у виконанні PlayUA

PlayStation 5 Showcase

У PS Store триває розпродаж. The Last of Us II вперше отримала знижку

The Last of Us Part II

Sony випускатиме більше своїх ігор на ПК

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Популярне