Ґеймпад Logitech F710 піднявся в топ Amazon… і відразу зник із продажу

На тлі новин про зникнення (а потім і знищення) субмарини Titan, легендарний ґеймпад Logitech F710 переживає різкий стрибок популярності. Мало того, що на сторінці товару в Amazon за кілька днів з’явилося понад кілька тисяч нових відгуків, сама крамниця влаштувала розпродаж зі знижкою в 50%, і ґеймпади розкупили за неповних дві доби.

Причина такого буму проста — як виявилося, для керування своєю 5-місною субмариною за 250 000$ компанія OceanGate використовувала модифіковану версію ґеймпада Logitech F710, який у різних крамницях коштував від 40 до 60 доларів.

Утім, жарти жартами, а хто користувався цією серією ґеймпадів від Logitech, той знає, що це напрочуд надійний продукт. F710 було випущено ще в 2010 році, і він досі залишається одним із найкращих ґеймпадів для ПК, а компанія Valve до створення власного Steam Controller у всіх промоматеріалах Steam Big Picture та іншого функціоналу для ґеймпадів використовувала зображення саме F710.

До того ж, використання ігрових пристроїв у геть нетипових амплуа — явище далеко не нове. Наприклад, у 2017 стало відомо, що у підводних човнах ВМФ США для контролю перископів використовували буквально ґеймпади від Хbox 360. До всього, для новітніх систем озброєння у США розробляють контролери на базі вже сучасних версій пристроїв Xbox. Ну а наші захисники нещодавно показали, як керують вогневим комплексом “Шабля” за допомогою модифікованого Steam Deck.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Оновлену версію DualSense помітили в канадській онлайн-крамниці

dualsense

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

Антимонопольний комітет Франції оштрафував Sony на 13,5 млн євро за нечесну конкуренцію

Sony Playstation

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

Amazon розширить всесвіт «Хлопаків» новим серіалом від режисера «Синього Жука»

вітчизник

Ubisoft Ukraine додала важливу функцію для Rainbow Six Siege, про яку просили гравці

Ubisoft Ukraine

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: