Гендиректор Pocketpair вважає, що Tencent копіює Palworld

Такуро Мізобе, гендиректор студії Pocketpair, вважає майбутні неназвані мобільні ігри Tencent клонами Palworld. Саму Palworld на релізі чимало медіа і гравців прозвали як «Pokemon зі автоматами».

Попередньо повідомлялося, що LightSpeed Studios та TiMi Studio Group, які входять до Tencent, займаються розробкою неназваних Palworld-подібних ігор для мобільних. Окрім того, у пості гендиректора мова частково йшла й про Auroria від Tianjin Wumai Technology, адже Мізобе використав скріншот із неї. Він написав у соцмережі X таке:

Tencent вже робить клон Palworld! Різні китайські компанії одночасно займаються розробкою мобільних клонів Palworld, Їх бюджет складає близько 10 млн єн — це десять бюджетів Palworld… Схоже, наступного року нас чекає чимало ігор за рівнем якості Genshin Impact і про розведення монстрів. Оце так часи.

Palworld було продано понад 25 млн копій станом на лютий 2023, а також забавка все ще займає 2 місце серед ігор з найбільшою кількістю одночасних гравців у SteamDB.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2

Tencent збільшила інвестиції у Remedy в 3 рази

alan wake

Зворотна сумісність ігор, але не джойконів: нові подробиці Nintendo Switch 2

switch 2

Ексрозробники StarCraft влітку анонсують RTS, що «змінить парадигму жанру»

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled