Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

Останні новини про Генрі Кавілла були не найкращими для його фанатів. Спершу актор відмовився від ролі Ґеральта у адаптації The Witcher від Netflix, а зовсім нещодавно також стало відомо, що до ролі Супермена він теж не повернеться, через те, що DC хочуть піти у новому напрямку з персонажем. Однак, фанати нарешті можуть потішитися, адже Генрі Кавілл, можливо, зіграє у адаптації Warhammer 40K від Amazon.

Amazon отримали права на гру Warhammer 40K після місяців перемовин, що приведе нас до адаптації всесвіту у фільми та серіали. Генрі Кавілл вже числиться як головний актор та виконавчий продюсер майбутнього проєкту.

У продюсувані адаптації Кавіллу допомагатимуть Енді Сміллі та Макс Ботрілл з Games Workshop. Разом з тим, над майбутніми шоу по франшизі працюватимуть Vertigo Entertainment та Amazon Studios. Наразі це всі відомі подробиці.

Генрі Кавілл славиться своєю любов’ю до Warhammer 40K. Нещодавно актор поділився враженнями від Total War: Warhammer 3, а у своєму Інстаграммі він час від часу публікує мініатюрні фігурки, які сам розмальовує.

Я люблю Warhammer з дитинства, тому цей момент для мене справді особливий. Можливість створювати цей кінематографічний всесвіт із самого початку — велика честь і відповідальність. Я не можу бути більш вдячним за всю важку роботу, яку доклали Vertigo, Amazon і Games Workshop, щоб це сталося. На крок ближче до здійснення мрії всього життя.

— сказав Генрі

Також актор зрубив публікацію на своїй сторінці в Instagram, де ще раз висловив своє захоплення можливістю бути частиною нового кінематографічного всесвіту Warhammer.

Читайте також

Біллі Айліш уперше спробувала себе в ролі акторки

біллі айшліш

Batman: Caped Crusader від Дж. Дж. Абрамса перелітає на Amazon

batman caped crusader2c color copy.0

Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Warhammer 40K

Amazon Games видаватимуть нову Tomb Raider

tomb raider

Генрі Кавілл фанатіє від Total War: Warhammer 3

Генрі Кавілл

Warhammer: Vermintide 2 роздають безкоштовно у Steam

Warhammer: Vermintide 2

Генрі Кавілл пояснив, чому покидає “Відьмака” від Netflix

Humble Bundle випустили набір з франшизою Warhammer: Vermintide

warhammer bundle

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: