Генрі Кавілл пояснив, чому покидає “Відьмака” від Netflix

На вихідних Генрі Кавілл повідомив у своєму інстаграмі, що покине серіальну адаптацію “Відьмака” від Netflix після завершення зйомок третього сезону: 

Моя подорож як Ґеральта з Рівії була сповнена монстрами та пригодами, і, на жаль, я залишу свій медальйон і свої мечі після 3 сезону. Далі фантастичний сер Ліам Гемсворт накине на себе мантію Білого Вовка замість мене. Я шаную той час, коли втілював образ Ґеральта, і передаю естафету далі, з нетерпінням чекаючи, як Ліам впорається з одним з найзахопливіших і найпродуманіших персонажів. Ліаме, у цього персонажа така дивовижна глибина, насолоджуйся зануренням в нього і тим, що ти зможеш у ньому знайти.

Deadline повідомляє, що в 2018 році актор підписав з Netflix короткостроковий контракт на три сезони, і зараз Кавілл просто не захотів його продовжувати. Основною причиною відмови від участі в проєкті став банальний тайм-менджмент — зйомки серіалу в різних куточках Європи забирали в актора забагато часу і не давали йому своєчасно братися за інші пропозиції. Тепер же графік актора став набагато вільнішим, тож у ньому знайшлося місце для повернення до плаща Супермена та ролі в майбутньому фільмі Ґая Річі про британських шпигунів.

Утім, на додачу до зайнятості, небажання Кавілла далі грати Ґеральта є його невдоволення серіалом, адже теплих слів для творчої групи в актора не знайшлося. Про це повідомив Бо Де Майо, сценарист аніме “Кошмар вовка” і співавтор перших двох епізодів основного серіалу. За його словами, частина сценарної групи не те що була незнайома з книгами й іграми, а й відверто зневажала їх, намагаючись висміяти чи “виправити”. У свою чергу, це погано впливало на ту частину сценаристів і акторів, яким було не все одно. Зокрема, сам Кавілл був розчарований першим сезном, а після другого взагалі хотів піти, бо мав занадто багато творчих розбіжностей зі сценарною групою та шоуранеркою Лорен Шмідт Гіссріх. Актора змогли втримати лише завдяки суттєвому підвищенню гонорару.

Що цікаво, самого Де Майо безцеремонно звільнили одним із першим за нібито фізичне й емоційне знущання з колег і “перетягування ковдри на себе”. Така ж доля спіткала ще кількох поборників “адекватної екранізації” ще до виходу першого сезону.


Нагадуємо, вихід третього сезону “Відьмака” від Netflix запланований орієнтовно на літо 2023 року. Наразі сценарна група серіалу працює над четвертим і п’ятим сезонами, в яких роль Ґеральта виконає вже Ліам Гемсворт (брат Кріса Гемсворта), якого глядачі можуть знати за роль Гейла в “Голодних іграх”. Як виявилось, він також фанат “Відьмака”.

Читайте також

Netflix запустив програму підтримки українського кіно

netflix ukraine

Мультиплеєрного “Відьмака” розробляють заново. CDPR втратила майже 10 млн $

The Witcher 3

Новий мальопис від автора «Максима Оси» вже доступний для передзамовлення

vdov fb 1200x1165 1

Відкрито передзамовлення на перевидання ще двох коміксів серії «Відьмак»

Відьмак. Плоть і Пломінь

Незабаром усе буде. Видавництво Vovkulaka оновило статуси «відьмацьких» мальописів

The Witcher: Ronin

Боротьба з ілюзіями бункерного діда. Огляд коміксу «Відьмак. Тьмяні спогади»

Відьмак. Тьмяні спогади

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Ґеральт, Думґай і прощання з Windows 7 — що приніс новий сезон Fortnite?

2022 12 04 13.25.27

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: