Генрі Кавілл роздрукував сторінку Mass Effect із Вікіпедії — і всі неначе подуріли

Схоже, що лави ігрових екранізацій скоро поповнить і Mass Effect. А капітана Шепарда там зіграє Генрі Кавілл. Принаймні такий висновок напрошується після останнього допису в інстаграмі актора. Хоча на фото його гримують для ролі Ґеральта у другому сезоні “Відьмака” від Netflix, підпис до світлини м’яко натякав, що актор тим часом читав щось пов’язане зі своїм новим проектом.

Пильні шанувальники прогнали фото через програму, яка прибирає розмиття, помітили там слова “Цербер”, “Женці”, “Ґети” і “Талі’Зора”. Втім, це не якісь надтаємні документи — як виявилося це просто роздруківка тексту зі сторінки Mass Effect 3 у Вікіпедії. Ну а далі шанувальники серії миттю наробили галасу в соцмережах.

Навряд чи Кавілл, який і сам є затятим ґеймером, став би отак просто дражнити фанатів Mass Effect, тож нам дійсно слід чекати анонсу адаптації. Зважаючи, що перевидання всієї трилогії Mass Effect Legendary Edition вийде 14 травня, то анонс до того часу вже зроблять. Питання лише в тому, хто займатиметься виробництвом (звісно, найвірогідніше, що це буде Netflix) і в якому форматі зроблять екранізацію.

Що ж, чекаємо нових подробиць.

Читайте також

Потенційно найкращий фільм року: вийшов новий трейлер “Дюни”

У Mass Effect тепер можна зіграти від першої особи

Режисер трилогії Mass Effect створив нову студію

Екранізація “Крістіни” Стівена Кінга отримає рімейк

У липні Netflix і CDPR влаштують “ВідьмаКон”

Ґеральт, Шепард, а тепер ще й Маклауд: Генрі Кавілл зіграє в рімейку “Горянина”

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

Стрім-порівняння Mass Effect Legendary Edition — Частина №1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: