Genshin Impact отримає нових персонажів, сюжетні квести та підтримку PS5

Шалено популярно gacha-RPG у відкритому світі Genshin Impact невдовзі отримає оновлення 1.1 під назвою A New Star Rises. В ньому не лише додасться підтримка PS5, але й розшириться сюжетна кампанія, перелік завдань та кількість ігрових персонажів. Реліз оновлення заплановано на 11 листопада.

Двоє ігрових персонажів є 5-зірковими — це Чайлд (Childe) та Жонглі (Zhongli). Перший — лучник, який може перемикатися між ближніми та далекобійними атаками. Другий — майстер на всі руки з різних видів зброї, який може завдавати шкоди в достатньо великому радіусі, відчутно підвищувати захист та змушувати ворогів кам’яніти. Двоє інших — 4-зіркові Сіньян та Діона. Подробиць про них зовсім мало. Перша — рок-н-рольна діва, що зовсім не проти застосувати гітару для бойового переконання ворогів, а друга — любителька винної індустрії.

Частиною оновлення також стане нова система репутації, завдяки якій гравці зможуть покращувати стосунки з містами й отримувати ексклюзивні для кожного регіону предмети й нагороди. Окрім цього ігровими краями пошириться страхітлива катастрофа першої сезонної події — Unconciled Stars. З нею додадуться нові квести та кооперативні завдання.

Якщо ви ще тільки чули про Genshin Impact, але й гадки не маєте, що воно таке, то можете ознайомитися переглянувши запис нашого стріму з каналу PlayUA Live.

Читайте також

Apple назвала найкращі ігри року на iOS

Google назвала Genshin Impact грою року на Android

GreedFall продалася тиражем у понад 1 млн і скоро отримає сюжетне DLC

Перші Враження від PLAYSTATION 5 (OLDboi)

Оприлюднено грудневий перелік ігор для підписників PS Plus

Ось як виглядатиме Cyberpunk 2077 на PlayStation

Cyberpunk 2077

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

В Україні стартував продаж PlayStation 5! Але тільки на словах