web analytics

Genshin Impact отримає нових персонажів, сюжетні квести та підтримку PS5

Шалено популярно gacha-RPG у відкритому світі Genshin Impact невдовзі отримає оновлення 1.1 під назвою A New Star Rises. В ньому не лише додасться підтримка PS5, але й розшириться сюжетна кампанія, перелік завдань та кількість ігрових персонажів. Реліз оновлення заплановано на 11 листопада.

Двоє ігрових персонажів є 5-зірковими — це Чайлд (Childe) та Жонглі (Zhongli). Перший — лучник, який може перемикатися між ближніми та далекобійними атаками. Другий — майстер на всі руки з різних видів зброї, який може завдавати шкоди в достатньо великому радіусі, відчутно підвищувати захист та змушувати ворогів кам’яніти. Двоє інших — 4-зіркові Сіньян та Діона. Подробиць про них зовсім мало. Перша — рок-н-рольна діва, що зовсім не проти застосувати гітару для бойового переконання ворогів, а друга — любителька винної індустрії.

Частиною оновлення також стане нова система репутації, завдяки якій гравці зможуть покращувати стосунки з містами й отримувати ексклюзивні для кожного регіону предмети й нагороди. Окрім цього ігровими краями пошириться страхітлива катастрофа першої сезонної події — Unconciled Stars. З нею додадуться нові квести та кооперативні завдання.

Якщо ви ще тільки чули про Genshin Impact, але й гадки не маєте, що воно таке, то можете ознайомитися переглянувши запис нашого стріму з каналу PlayUA Live.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

PlayStation Discord

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Марк Церні

Стрім Ghost of Tsushima — сьогодні о 20:00

Ghost of Tsushima

Стрім State of Play — 31.05 о 01:00

astro

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin