Genshin Impact отримає нових персонажів, сюжетні квести та підтримку PS5

Шалено популярно gacha-RPG у відкритому світі Genshin Impact невдовзі отримає оновлення 1.1 під назвою A New Star Rises. В ньому не лише додасться підтримка PS5, але й розшириться сюжетна кампанія, перелік завдань та кількість ігрових персонажів. Реліз оновлення заплановано на 11 листопада.

Двоє ігрових персонажів є 5-зірковими — це Чайлд (Childe) та Жонглі (Zhongli). Перший — лучник, який може перемикатися між ближніми та далекобійними атаками. Другий — майстер на всі руки з різних видів зброї, який може завдавати шкоди в достатньо великому радіусі, відчутно підвищувати захист та змушувати ворогів кам’яніти. Двоє інших — 4-зіркові Сіньян та Діона. Подробиць про них зовсім мало. Перша — рок-н-рольна діва, що зовсім не проти застосувати гітару для бойового переконання ворогів, а друга — любителька винної індустрії.

Частиною оновлення також стане нова система репутації, завдяки якій гравці зможуть покращувати стосунки з містами й отримувати ексклюзивні для кожного регіону предмети й нагороди. Окрім цього ігровими краями пошириться страхітлива катастрофа першої сезонної події — Unconciled Stars. З нею додадуться нові квести та кооперативні завдання.

Якщо ви ще тільки чули про Genshin Impact, але й гадки не маєте, що воно таке, то можете ознайомитися переглянувши запис нашого стріму з каналу PlayUA Live.

Читайте також

Sony готує свій аналог підписки Game Pass

Sony Playstation

За мотивами “Матриці” випустять гру на PS5?

untitled 1

Стали відомими ігри для Playstation Plus на грудень

Sony Playstation

1 рік з PlayStation 5 (Таємна кімната)

1 рік з playstation 5

PlayStation розпочала масштабний розпродаж до Чорної П’ятниці

PlayStation

Marvel’s Guardians of the Galaxy тепер підтримує рейтрейсинг на консолях

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Чому варто полюбити Final Fantasy 7 Remake на PS4/PS5 (Таємна кімната)

Final Fantasy 7 Remake (PS4PS5)

Моя ігрова осінь. Вересень (Far Cry Vengeance, Endless Ocean, Phantasy Star, Final Fantasy 7 Remake) (Таємна кімната)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: