Get IT! — унікальний захід для розробників ігор

get_it1

15 серпня в Одесі відбудеться конференція для майбутніх і теперішніх розробників ігор — Get IT!. Захід відвідають сотні розробників з України, СНД і ближнього зарубіжжя, а за організацію відповідає міжнародна компанія iLogos.

Зі своїми доповідями виступатимуть досвідчені розробники ігор і керівники студій, незалежні дизайнери та програмісти, а також експерти, яким не в терпець поділитися своїм порадами і досвідом з колегами.

Усього на конференції за темою «Гра: від ідеї до серця гравця» буде організовано два потоки доповідей: загальний і спеціальний. Загальний потік розповість про всі стадії життєвого циклу ігрового продукту: від першого концепт-арту до реклами гри. У спеціальному потоці буде звернено увагу безпосередньо на ігровий рушій Unity. До слова, першими доповідачами стануть самі розробники рушія — Енді Тач (Andy Touch) і Джош Нейло (Josh Naylo), які розглянуть Unity як головний тренд глобальної ігрової індустрії.

Окрім того, якщо ви розробник і маєте цікаву гру, яку хочете показати, можете подати заявку на участь у конкурсі, за умовами якого три найкращі проекти отримають призи: ліцензію Unity, повністю оплачену поїздку на Indie Prize | Casual Connect Tel Aviv 2015 або квиток на конференцію DevGAMM. Але поспішайте, бо зареєструвати свій проект можна лише до 10 серпня. Нагородження переможців відбудеться 15 серпня на церемонії закриття Get IT!

Проходитиме дійство в готелі «Чорне море» за адресою: вул. Маразлієвська 1/20. Для всіх, хто бажає відвідати захід, обов’язковою умовою є попередня реєстрація на офіційному сайті. До 21 липня ціна квитка складатиме 15 $, а після — 25 $.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Зірка Barbie та Borderlands, Аріана Ґрінблатт отримала нагороду за досягнення в кар’єрі

p.ua.Аріана Ґрінблатт

Станьте частиною конференції Games Gathering 2024 Lviv

p.ua.gg lviv 2024

Триває реєстрація на Games Gathering 2024 Lviv

p.ua.gg lviv 2024

Eminem проведе грандіозний концерт у Fortnite

емінем

Bethesda влаштовує «Свято Fallout» зі знижками, безкоштовним доступом й ігровими подарунками!

Свято Fallout

Українські розробники вперше матимуть окремий павільйон на Gamescom

1gamescom 2023

Games Gathering 2023 Bratislava — осіння конференція, яку не можна пропустити

Games Gathering 2022 Bratislava

Games Gathering повертається! Конференція пройде у гібридному режимі

games gathering post 1200x630