Get IT! — унікальний захід для розробників ігор

get_it1

15 серпня в Одесі відбудеться конференція для майбутніх і теперішніх розробників ігор — Get IT!. Захід відвідають сотні розробників з України, СНД і ближнього зарубіжжя, а за організацію відповідає міжнародна компанія iLogos.

Зі своїми доповідями виступатимуть досвідчені розробники ігор і керівники студій, незалежні дизайнери та програмісти, а також експерти, яким не в терпець поділитися своїм порадами і досвідом з колегами.

Усього на конференції за темою «Гра: від ідеї до серця гравця» буде організовано два потоки доповідей: загальний і спеціальний. Загальний потік розповість про всі стадії життєвого циклу ігрового продукту: від першого концепт-арту до реклами гри. У спеціальному потоці буде звернено увагу безпосередньо на ігровий рушій Unity. До слова, першими доповідачами стануть самі розробники рушія — Енді Тач (Andy Touch) і Джош Нейло (Josh Naylo), які розглянуть Unity як головний тренд глобальної ігрової індустрії.

Окрім того, якщо ви розробник і маєте цікаву гру, яку хочете показати, можете подати заявку на участь у конкурсі, за умовами якого три найкращі проекти отримають призи: ліцензію Unity, повністю оплачену поїздку на Indie Prize | Casual Connect Tel Aviv 2015 або квиток на конференцію DevGAMM. Але поспішайте, бо зареєструвати свій проект можна лише до 10 серпня. Нагородження переможців відбудеться 15 серпня на церемонії закриття Get IT!

Проходитиме дійство в готелі «Чорне море» за адресою: вул. Маразлієвська 1/20. Для всіх, хто бажає відвідати захід, обов’язковою умовою є попередня реєстрація на офіційному сайті. До 21 липня ціна квитка складатиме 15 $, а після — 25 $.

Читайте також

Нова осіння конференція Games Gathering 2022 Bratislava уже незабаром. Час купляти квитки!

Games Gathering 2022 Bratislava

Послухайте історії українських ігротворців у час війни на Games Gathering 22 квітня

gamesgathering 278722062 482629030311286 7611683358131473717 n

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв’ю з Іриною Сьомкою

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв'ю з Іриною Сьомкою

Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

29 квітня у Києві відбудеться Game Craft Conference

eSPORTconf UAH — перша українська кіберспортивна бізнес-конференція

E3 2016: текстовий репортаж з конференції Sony

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: