Ghost of Tsushima отримає кооперативний режим… із рейдом і демонами

Після грандіозного успіху Ghost of Tsushima студія Sucker Punch Production, як виявилося, відразу взялася за роботу і сьогодні анонсувала  Ghost of Tsushima: Legends — DLC з кооперативним режимом на 2-4 гравців та новим контентом. Вийде він десь восени та буде цілком безкоштовним для чинних власників гри.

Ghost of Tsushima: Legends ніяк не пов’язана з Джіном та основною грою, і запропонує гравцям окремий режим гри у міфологічній стилістиці. Вам дадуть вибрати одного з 4 воїнів, які різнитимуться за класами: Самурай, Ронін, Мисливець чи Вбивця. Кожен клас матиме свої унікальні здібності та переваги, про які більш детально розкажуть в майбутньому. Грати можна буде в команді на 2 або 4 особи, що суттєво впливатиме на проходження.

Граючи удвох, гравцям будуть доступні «сюжетні» кооперативні місії, де їм доведеться битися з йокаями та іншими поріддями японської демонології. А от коли гравців назбирається четверо, то їх чекатимуть місії на виживання, у яких вам разом зі союзниками доведеться відбивати хвилі ворогів — там будуть як і найсильні суперники з оригінальної гри, часом підсилені демонічними здібностями, так і цілком нові чудовиська.

Втім, якщо запропоновані завдання вам здадуться занадто простими, Sucker Punch Production запропонує вам ще одну розвагу — рейди. Перший із них обіцяють випустити незадовго після релізу Ghost of Tsushima: Legends.

Читайте також

У березні підписники PS Plus отримають рімейк Final Fantasy VII

[РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ] Середньостатистичний український гравець (за версією PlayUA)

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Ratchet & Clank для PS4 можна буде забрати безкоштовно і назавжди

Ratchet & Clank

Мінус ще один ексклюзив: Days Gone вийде на ПК

Уже незабаром: українські обкладинки на дисках для PlayStation 4!

PlayStation показує ваші досягнення за 2020 рік

PlayStation

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Стали відомі ігри для підписників PS Plus на лютий

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: