Ghost of Tsushima отримає кооперативний режим… із рейдом і демонами

Після грандіозного успіху Ghost of Tsushima студія Sucker Punch Production, як виявилося, відразу взялася за роботу і сьогодні анонсувала  Ghost of Tsushima: Legends — DLC з кооперативним режимом на 2-4 гравців та новим контентом. Вийде він десь восени та буде цілком безкоштовним для чинних власників гри.

Ghost of Tsushima: Legends ніяк не пов’язана з Джіном та основною грою, і запропонує гравцям окремий режим гри у міфологічній стилістиці. Вам дадуть вибрати одного з 4 воїнів, які різнитимуться за класами: Самурай, Ронін, Мисливець чи Вбивця. Кожен клас матиме свої унікальні здібності та переваги, про які більш детально розкажуть в майбутньому. Грати можна буде в команді на 2 або 4 особи, що суттєво впливатиме на проходження.

Граючи удвох, гравцям будуть доступні «сюжетні» кооперативні місії, де їм доведеться битися з йокаями та іншими поріддями японської демонології. А от коли гравців назбирається четверо, то їх чекатимуть місії на виживання, у яких вам разом зі союзниками доведеться відбивати хвилі ворогів — там будуть як і найсильні суперники з оригінальної гри, часом підсилені демонічними здібностями, так і цілком нові чудовиська.

Втім, якщо запропоновані завдання вам здадуться занадто простими, Sucker Punch Production запропонує вам ще одну розвагу — рейди. Перший із них обіцяють випустити незадовго після релізу Ghost of Tsushima: Legends.

Читайте також

PlayStation 5 Showcase у виконанні PlayUA

PlayStation 5 Showcase

У PS Store триває розпродаж. The Last of Us II вперше отримала знижку

The Last of Us Part II

Sony випускатиме більше своїх ігор на ПК

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Фанат Ghost of Tsushima проходить її за допомогою катани

Ghost of Tsushima

Артбук Ghost of Tsushima вийде українською

svit gri ghost of tsushima

Найпопулярніші доповнення в PlayStation Store у 2020

Nioh 2

Наступний State of Play пройде 6 серпня, але про PS5 нічого не розкажуть

Crash Bandicoot 4 It's About Time

Популярне