Gigabyte розкрила неанонсовані відеокарти RTX

Можливо ви вже знаєте, але все ж варто нагадати, що за придбання відеокарт серії GeForce RTX 30хх у подарунок можна отримати безкоштовну  копію Watch Dogs Legion. Якщо ж ви стали володарем новенької RTX від Gigabyte, то могли помітити на сайті виробника повний перелік пристроїв, які беруть участь у спільній з Ubisoft акції. От тільки кілька днів тому список був довшим на кілька позицій.

Раніше серед пристроїв можна було помітити такі не анонсовані відеокарти, як: RTX 3060 (8 GB), RTX 3070 Super (16 GB) та RTX 3080 (20 GB). Звісно ж, згадки таємничих пристроїв швидко прибрали, але уважні користувачі встигли зробити скріншоти.

Чутки про ці моделі серії RTX були в мережі і раніше. Якщо їм вірити, то RTX 3080 з 20 GB відеопам’яті анонсують вже доволі скоро. Кажуть, що Nvidia створила цю карту у відповідь на Radeon 3900 XT від компанії AMD.

RTX 3070 на 8 GB з’явиться десь у жовтні, а невдовзі після того має відбутися анонс Super-версії на 16 GB. Що ж стосується RTX 3060, яка буде “полегшеною версією” 3070 то її вихід заплановано на початок 2021 року.

Читайте також

Cистемні вимоги Watch Dogs: Legion трохи знизили

Watch Dogs: Legion

НГ+, Ейден Пірс і асасини — Що чекає Watch Dogs: Legion після релізу?

Watch Dogs: Legion

Nvidia перенесли реліз GeForce RTX 3070

Watch Dogs: Legion вийде на PlayStation 5 майже на місяць пізніше

watch-dogs-legion

А от і системні вимоги Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Нові відеокарти Nvidia покажуть наприкінці літа

Wccftech NVIDIA GeForce RTX 30

Відеокарти від AMD ламаються частіше?

Nvidia віддає “золоте” видання Rainbow Six Siege у подарунок до відеокарт

Популярне