Гільдія акторів сьогодні розпочне страйк

Менш як два тижні тому ми писали про те, що Гільдія акторів готова приєднатися до своїх колег сценаристів та вийти на страйк. А сьогодні це сталося.

Гільдія акторів не змогла дійти згоди зі студіями стосовно питань пов’язаних з роялті від стрімінгових сервісів та виплат за покази фільмів і серіалів з їх участю. Не оминули й використання штучного інтелекту в роботі.

Актори гратися не стали — велика кількість, якщо не всі, просто відмовилася від участі в проєктах до яких їх було залучено. Якщо студії та їхні боси швидко не відреагують на ситуацію, то найближчим часом утвориться чорна діра з невипущених фільмів і серіалів, яка потягне за собою просто неймовірні збитки через рекаст, перенесені терміни, простій техніки тощо.

Компанії відмовилися предметно обговорювати окремі теми і тотально уникали інших. Поки вони не прийдуть на переговори з добрими намірами, нам не вдасться досягти згоди.

сказала президентка Гільдії акторів Френ Дешер

Варто зазначити, що страйк акторів — це не тільки про знімальний процес. Також мова йде про їхню участь у будь-яких промо та показах фільмів. Сюди додаємо ще й виставку Комік Кон в Сан-Дієго, що має стартувати за тиждень, 20 липня.

Востаннє Голлівуд стикався з подвійним страйком більше ніж шістдесят років тому. Як і у 1960 році, сценаристи та актори намагаються вибороти собі право отримувати нормальну зарплатню за свою роботу. Працювати без ризику втрати роботи через тотальне бажання студій економити та використовувати ШІ.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розпочалися зйомки фільму «Трон 3» з Джаредом Лето

tron

Гільдія акторів завершила страйк

Гільдія акторів страйк

Пітер Паркер — усе! Майлз Моралес тепер буде головним Павуком в іграх Insomniac

miles morales

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike

Сценарій до 2 сезону One Piece вже готовий. Коли очікувати продовження?

one piece

Джордж Мартін відмовився від подальшої співпраці з НВО і збирається більше часу присвятити написанню книг

Джордж Мартін

Гільдія акторів уже готова долучитися до страйку сценаристів

05sag strikevote phqf videosixteenbynine3000

Mortal Kombat 2 знайшов свого Шао Кана

Мортал Комбат

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: