Глюк у Twitch: ваші старі повідомлення вже не такі й приватні

У травні цього року, перед відключенням функції повідомлень у Twitch, для популярних стрімерів була введена функція “завантажити архіви повідомлень”. Як зазначають користувачі – це корисне нововведення, оскільки усі старі архіви могли зникнути.

Але через помилку у системі, деякі повідомлення попадали в архіви інших користувачів. Тобто ваша переписка з певною ймовірністю надсилалась іншому користувачу, який у той же момент проводив ту саму операцію “завантажити архіви повідомлень”.

Для звичайних користувачів – це навряд спричинить якісь негаразди. Але стрімери, що мають велику аудиторію, занервували. Ця функція використовувалася і для персоніфікованої e-mail розсилки повідомлень.

Уявіть ситуацію: ви проводите розіграш якогось конкурсу. Вам пише переможець і відправляє своє контакті дані (адресу проживання, пошту, номер телефону, тощо), аби ви змогли відправити йому приз. І ці особисті дані користувача, через помилку у системі, можуть потрапити до потенційного зловмисника.

Це уявна ситуація, адже реальних випадків поки не було зафіксовано. Тим паче, що команда розробників Twitch заявила, що ситуацію вже вирішили і витік інформації був надзвичайно малим:

“Ми приносимо свої вибачення. Ми створили спеціальний розділ (https://www.twitch.tv/messages/archive) у якому ви можете перевірити, чи поширилися ваші повідомлення. Захист приватності наших користувачів є нашим пріоритетом і ми зробимо усе можливе, щоб не допустити у майбутньому таких ситуацій”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

У Twitch дозволили оголені груди та еротичні танці

аніме тяночка

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Leb1ga за 5 годин стріму зібрав 8 млн грн на 3 безпілотники для ГУР

Leb1ga

Drope.me — місце, де розробники та стрімери отримують те, чого бажають

dropme 01