Глюк у Twitch: ваші старі повідомлення вже не такі й приватні

У травні цього року, перед відключенням функції повідомлень у Twitch, для популярних стрімерів була введена функція “завантажити архіви повідомлень”. Як зазначають користувачі – це корисне нововведення, оскільки усі старі архіви могли зникнути.

Але через помилку у системі, деякі повідомлення попадали в архіви інших користувачів. Тобто ваша переписка з певною ймовірністю надсилалась іншому користувачу, який у той же момент проводив ту саму операцію “завантажити архіви повідомлень”.

Для звичайних користувачів – це навряд спричинить якісь негаразди. Але стрімери, що мають велику аудиторію, занервували. Ця функція використовувалася і для персоніфікованої e-mail розсилки повідомлень.

Уявіть ситуацію: ви проводите розіграш якогось конкурсу. Вам пише переможець і відправляє своє контакті дані (адресу проживання, пошту, номер телефону, тощо), аби ви змогли відправити йому приз. І ці особисті дані користувача, через помилку у системі, можуть потрапити до потенційного зловмисника.

Це уявна ситуація, адже реальних випадків поки не було зафіксовано. Тим паче, що команда розробників Twitch заявила, що ситуацію вже вирішили і витік інформації був надзвичайно малим:

“Ми приносимо свої вибачення. Ми створили спеціальний розділ (https://www.twitch.tv/messages/archive) у якому ви можете перевірити, чи поширилися ваші повідомлення. Захист приватності наших користувачів є нашим пріоритетом і ми зробимо усе можливе, щоб не допустити у майбутньому таких ситуацій”.

Читайте також

Гравець встановив світовий рекорд з місячної тривалості стрімів

Ендрю Бодін / GiantWaffle

Amazon створить свою Stadia, з Блек-Джеком та Стрімерами

Те, що передувало Gamescom — PlayNews #379

THQ Nordic

Twitch створив власну програму для стрімінгу

Twitch

Ninja зрадив Twitch! — PlayNews #377

Ninja Mixer

Як стати популярним стрімером

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

Amazon представила ігровий рушій власної розробки

Популярне