web analytics

God of War + Batman Arkham: нові подробиці гри про Диво-жінку від творців Shadow of Mordor

Інсайдер, який раніше злив опитування щодо Armored Core 6 за пів року до релізу гри, цього разу поділився внутрішньою документацією Warner Bros. Games із першими подробицями стосовно гри Wonder Woman від Monolith Productions, творців Shadow of Mordor.

На відміну від нещодавньої Suicide Squad: Kill the Justice League, це буде одноосібна пригода від третьої особи у відкритому світі, натхненному грецькою міфологією, зі швидкою слешерною боївкою та захопливою сюжетною кампанією. Гравець отримає надприродні сили, щоби долати ворогів в епічних битвах, а головним інструментом для цього стане Ласо Правди.

Мета головної героїні — захистити домівку від загарбників і відновити довіру зі своєю матір’ю, королевою Іпполітою, й амазонками, яких вона зрадила багато років тому, покинувши Теміскіру. Протягом проходження ви зустрінетесь з відомими персонажами всесвіту DC, які зіграють свою роль у сюжеті, зокрема Медузою, Кіркеєєю, Гепардою та іншими. Завдяки системі Nemesis ваші союзники й побічні NPC зможуть запам’ятовувати ваші вчинки й реагувати на них відповідно до власних переконань.

Менше ніж за добу після витоку Warner Bros. почала активно видаляти увесь контент, пов’язаний із грою, що говорить лише про достовірність цієї інформації.

Вихід Wonder Woman станеться на PlayStation 5, Xbox Series X|S і ПК (Steam) не раніше 2025 року, оскільки для Warner Bros. це дуже важливий реліз, щоб починати його рекламну кампанію за пів року до випуску. Гра коштуватиме 70 доларів і вже має віковий рейтинг 12+.

Нагадаємо, що задля прискорення розробки до створення гри приєдналися творці Gotham Knights із Warner Bros. Games Montreal.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Мобільна Mortal Kombat: Onslaught закривається, не проживши навіть рік

mortal kombat onslaught

Warner Bros. Games придбала творців MultiVersus

multiversus

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Suicide Squad: Kill the Justice League підтримуватимуть ще мінімум пів року

suicide squad harley

$200 000 000 на смітник. Історія провалу Suicide Squad: Kill the Justice League

suicide squad kill the justice league joker

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка