God of War Rаgnarök — найкраща гра року?

Сьогодні в мережі почали з’являтися перші огляди та оцінки гри довгоочікуваного продовження God of War, і вони просто не можуть не радувати. God of War: Ragnarök, за першими враженнями, є головним претендентом на звання Гри року, а більшість оцінок не падають нижче 9-10 балів.

На OpenCritic та Metacritic середня оцінка критиків — 94. IGN, GamingBolt, PressStart, VGC та ще багато інших ігрових видань оцінили гру на 10/10 чи 9/10. Рідко можна зустріти оцінки нижче, однак вони все ж зустрічаються.

Здебільшого оглядачі звертають увагу саме на те, що Sony Santa Monica використали успішну формулу з попередньої частини, покращили її і випустили шедевр. Одним із елементів гри, який нахвалюють найбільше, є сюжет, який продовжує пригоди Кратоса та його сина, розвиваючи їх стосунки. Не забувають також про оновлення бойової системи, яке вдало доповнює ігролад. Дехто з оглядачів звертає увагу на не надто вдалий початок чи фінал гри, однак самі ж виправдовують це тим, що догодити всім у історії такого калібру не вийде.

А от самому переконатися, чи дійсно God of War Ragnarök є шедевром та чудовим продовженням God of War, як його описують, ви зможете зовсім незабаром — гра виходить на PS4 i PS5 9 листопада.

Читайте також

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

PlayStation тестує голосовий чат Discord, VRR і нові соціальні функції

PlayStation

God of War Ragnarok продалась накладом у 11 мільйонів копій

God of War

KONAMI покаже Metal Gear Solid Remake до кінця зими

Власники Gran Turismo 7 отримають безкоштовне оновлення з VR-режимом, що підтримуватиметься PlayStation VR2

Gran Turismo 7

Дефіцит PlayStation 5 офіційно скінчився

У розпродаж PlayStation Store додали ще понад 1000 ігор

PlayStation Holiday Sale

Sony й Honda анонсували нову марку електромобілів із PS5 на борту

sony honda afeela 10

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: