God of War Ragnarök вийде 9 листопада [розпакування колекційних видань]

Cтудія Sony Santa Monica оприлюднила новий трейлер God of War Ragnarök під назвою «Батько і син», де Атрей з Кратосом відбиваються від посіпак Одіна, а потім зустрічають вовка Фенріра, який очевидно буде одним із босів у грі. Наприкінці трейлеру нам нарешті повідомили дату релізу — 9 листопада.

А ще арт-директор Sony Santa Monica Рафаель Ґрассетті й виконавець ролі Тора Раян Герст влаштували відеорозпакування колекційного й ультимативного «Йотнарівського» видань гри.

Загалом God of War Ragnarök матиме 4 видання. У стандартному ви отримаєте просто гру на PS4 або PS5. Версія для актуальної консолі, звісно ж, буде дорожчою, проте за потреби ви завжди зможете придбати апґрейд для PS5 за 10 доларів.

Також якщо ви придбаєте гру до релізу, то отримаєте в подарунок додаткоий комплект броні для Кратоса й костюм для Атрея.

Далі йде делюкс-видання. Його вартість поки невідома, але воно міститиме гру для PS4 і PS5, цифровий міні-артбук від Dark Horse, цифровий саунтрек, набір аватарів і тему для консолі, руків’я для Клинків Хаосу, навершок для Левіафана, набір броні для Кратоса й костюм для Атрея.

Колекційне видання міститиме всі приємнощі попередньої версії й додатково матиме ексклюзивну коробку, стилізовану під святилище Хранителя знань, гном’ячі кості, 5-сантиметворі різьблені фігурки ванірських близнюків, стілбук і майстерно виконану репліку Мйольніра.

Зверніть увагу: на відміну від попередніх версій, диска з грою в колекційці не буде, лише паперовий ваучер з кодом на завантаження (PS4 і PS5).

Ну а Йотнарівське видання матиме все теж саме, що є в колекційці, а на додачу ще й вінілову платівку з двома композиціями від Бера МакРірі, автора саундтреку до God of War Ragnarök, три значки, які символізують сім’ю Кратоса (Сокіл для Фей, вовк для Атрея і ведмідь для самого Кратоса), легендарний перстень Драупнір у червоному шматяному мішечку, кості Брока (від простих гном’ячих відрізнятимуться кольором й оздобами мішечка) й полотняна мапа Іґдрасилю, на гілках якого розташувалися дев’ять світів.

Диска з грою тут теж не буде.

Вартість кожного з розширених видань наразі невідома, бо передзамовлення God of War Ragnarök будуть відкриті лише з 15 липня.

Читайте також

MAL’OPUS відкрили передзамовлення на «God of War: Перекази й легенди»

god of war

Кому варто придбати The Last of Us Part I?

The Last of Us Part I

Deathloop отримає “золоте” оновлення наступного тижня (і вийде на Хbox)

Deathloop

Стрім State of Play у виконанні PlayUA

god of war ragnarok gameplay status with release date 1024x576

Sony розпочала роботу над мобільною ААА-грою (і придбала для цього окрему студію)

PlayStation Salvage Game Studios

PS5 отримає ексклюзивне підвищення цін

sony playstation 5 pro vyshla i shokirovala ves mir 1

Як працює магія технологій у відеоіграх (ArtemLys)

hdr, vrr, dolby atmos 6 3

Stray — найкраща гра 2022 року в Steam

Stray

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: