GOG знову став прибутковим

Платформа GOG, яка належить CD Projekt, оприлюднила результати роботи 2022 року. Компанія знову росте та збирає все більше франшиз під одним дахом після невдалого 2021.

За минулий рік аудиторія GOG зросла майже на 20%, при цьому кількість активних користувачів збільшилася всього на 11%. Тобто чимало людей зареєструвалися на платформі, але з якихось причин не користувалися нею опісля.

Компанія рада вітати всіх новачків та сподівається, що всі клієнти будуть отримувати задоволення від користування платформою та що їх ставатиме все більше.

Ви не могли не помітити жовтого кольору в табличці, GOG також про нього не забули:

Ви бачите наскільки для нас був результативним 2020 рік, ми раді таким показникам! Хоч і розуміємо, що однією з причин таких результатів став COVID-19. Інша причина куди більш приємна — це наш Cyberpunk 2077 (звідси і неоновий жовтий).

2021 відзначився для компанії суттєвою просадкою після надуспішного 2020 року. До тої міри, що компанія впала нижче межі операційної окупності. Що стосується 2022, у GOG раді вийти на результати, що були до пандемії, зважаючи на те, що платформа призупинила свою роботу на території росії та білорусі. Тож у фінансовий 2023 компанія заходить з приємним прибутком у 1.2 млн доларів.

Якщо говорити про майбутнє — в 2023 році компанія не планує зупинятися, продовжить розвивати себе та свою спільноту. Також GOG продовжить влаштовувати роздачі, адже вони так подобаються користувачам!

Зізнавайтеся, у кого встановлений GOG? Бо в мене колись був обліковий запис, однак не користуюся ним. Що скажете, варто повертатися?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG безкоштовно роздають містичну пригоду Trüberbrook

Truberbrook

Дорелізний стрім Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — сьогодні о 19:00

cyberpunk77 phantom liberty

Тонкощі явища «КІБЕРПСИХОЗ» в грі Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 25 145210

У GOG можна безкоштовно забрати казкову ретро гру The Night of the Rabbit

The Night of the Rabbit

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Як CD Projekt RED допомагає українцям через фонд Сергія Притули

cd projekt red

Короткі враження від Оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 (і української локалізації)

Epic Games

Адам Смешер | ЛОР гри Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 14 162645

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: