web analytics

GOG знову став прибутковим

Платформа GOG, яка належить CD Projekt, оприлюднила результати роботи 2022 року. Компанія знову росте та збирає все більше франшиз під одним дахом після невдалого 2021.

За минулий рік аудиторія GOG зросла майже на 20%, при цьому кількість активних користувачів збільшилася всього на 11%. Тобто чимало людей зареєструвалися на платформі, але з якихось причин не користувалися нею опісля.

Компанія рада вітати всіх новачків та сподівається, що всі клієнти будуть отримувати задоволення від користування платформою та що їх ставатиме все більше.

Ви не могли не помітити жовтого кольору в табличці, GOG також про нього не забули:

Ви бачите наскільки для нас був результативним 2020 рік, ми раді таким показникам! Хоч і розуміємо, що однією з причин таких результатів став COVID-19. Інша причина куди більш приємна — це наш Cyberpunk 2077 (звідси і неоновий жовтий).

2021 відзначився для компанії суттєвою просадкою після надуспішного 2020 року. До тої міри, що компанія впала нижче межі операційної окупності. Що стосується 2022, у GOG раді вийти на результати, що були до пандемії, зважаючи на те, що платформа призупинила свою роботу на території росії та білорусі. Тож у фінансовий 2023 компанія заходить з приємним прибутком у 1.2 млн доларів.

Якщо говорити про майбутнє — в 2023 році компанія не планує зупинятися, продовжить розвивати себе та свою спільноту. Також GOG продовжить влаштовувати роздачі, адже вони так подобаються користувачам!

Зізнавайтеся, у кого встановлений GOG? Бо в мене колись був обліковий запис, однак не користуюся ним. Що скажете, варто повертатися?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Рейчі Бартмосс | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

cyber rachy

У GOG можна безкоштовно забрати The First Templar — Special Edition

The First Templar

Підтримай збір PlayUA — отримай S.T.A.L.K.E.R. 2, кулінарну книгу TES, комікс Cyberpunk

PlayUA

Три класичні Resident Evil вийдуть на ПК в GOG

resident evil

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

У GOG безкоштовно роздають діаблоїд Shadows: Awakening

p.ua.shadows awakening

Джонні Сільвергенд | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

nova filepond sutfvr

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt