GOG прибрали Hitman зі своєї крамниці

GOG прибрали зі своєї крамниці Hitman GOTY Edition, та ствердили, що гра взагалі не мала з’являтися у продажу в такому вигляді.

Причиною цьому стало те, що на сторінці гри в крамниці стверджувалося, що вона DRM-free, і для гри непотрібна буде активація чи з’єднання з інтернетом.

Справді, для проходження сюжету та бонусних місій онлайн був не потрібен, однак якщо ви хотіли пройти користувацькі контракти, спробувати вбити “Невловимі цілі” чи навіть просто відкрити нове спорядження, стартові локації чи отримати оцінку за місію, необхідно було грати з інтернетом.

Це обурило користувачів GOG, яким на сторінці гри розповідали дещо інше. Гравці почали залишати негативні відгуки грі, та опустили її оцінку до 1.4/5. Тоді представники крамниці запропонували повернути кошти усім незадоволеним, і зробили попередження щодо заниження оцінок.

Відповідь GOG теж не прийшлася гравцям до вподоби, й вони залишили ще чимало негативних коментарів, але вже під оголошенням. Це привело до того, що GOG знову взялися за проблему. Вони прибрали Hitman GOTY Edition з продажу та попросили вибачення у спільноти.

Також представники крамниці зазначили, що ведуть діалог з IO Interactive. GOG зазначають, якщо у обох сторін вийде домовитися, то не виключено, що Hitman у майбутньому повернеться у продаж.

Читайте також

Встигніть забрати Neurodeck: Psychological Deckbuilder безкоштовно на GOG

Покваптесь безкоштовно забрати Lorelai на GOG!

Отримайте Figment безкоштовно на GOG

Тільки для повнолітніх: на GOG безкоштовна роздача дилогії ігор Biing!

Встигніть безкоштовно отримати Alien Breed Trilogy на GOG!

Alien Breed Trilogy

День Середньовіччя на GOG: безкоштовні цікавинки по Inkulinati і багато знижок

Стрім Hitman: Freelancer

Hitman: Freelancer

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: