GOG прибрали Hitman зі своєї крамниці

GOG прибрали зі своєї крамниці Hitman GOTY Edition, та ствердили, що гра взагалі не мала з’являтися у продажу в такому вигляді.

Причиною цьому стало те, що на сторінці гри в крамниці стверджувалося, що вона DRM-free, і для гри непотрібна буде активація чи з’єднання з інтернетом.

Справді, для проходження сюжету та бонусних місій онлайн був не потрібен, однак якщо ви хотіли пройти користувацькі контракти, спробувати вбити “Невловимі цілі” чи навіть просто відкрити нове спорядження, стартові локації чи отримати оцінку за місію, необхідно було грати з інтернетом.

Це обурило користувачів GOG, яким на сторінці гри розповідали дещо інше. Гравці почали залишати негативні відгуки грі, та опустили її оцінку до 1.4/5. Тоді представники крамниці запропонували повернути кошти усім незадоволеним, і зробили попередження щодо заниження оцінок.

Відповідь GOG теж не прийшлася гравцям до вподоби, й вони залишили ще чимало негативних коментарів, але вже під оголошенням. Це привело до того, що GOG знову взялися за проблему. Вони прибрали Hitman GOTY Edition з продажу та попросили вибачення у спільноти.

Також представники крамниці зазначили, що ведуть діалог з IO Interactive. GOG зазначають, якщо у обох сторін вийде домовитися, то не виключено, що Hitman у майбутньому повернеться у продаж.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

У GOG можна безкоштовно забрати Book of Demons

Book of Demons

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

GOG об’єднується з хмарним ігровим сервісом Amazon Luna

p.ua.gog luna

FlatOut: Ultimate Carnage несподівано отримала патч із підтримкою Steam Deck

FlatOut: Ultimate Carnage - Collector's Edition

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy