Голова Marvel Television Джеф Леб покидає посаду

Як повідомляють конфіденційні джерела The Hollywood Reporter  Джеф Леб, який очолював Marvel Television більш як 10 років, залишить цю посаду наприкінці листопада. Ті ж джерела повідомляють, що зробити це Леб збирався ще до того, як 15 жовтня було анонсовано, що Кевіна Файгі став головою усіх медіа-ланок Marvel.

Виконавчим віцепрезидентом Marvel Television Леб став у 2010 році. Саме під його керівництвом кіновсесвіт Marvel увірвався на телеекрани з “Агентами Щ.И.Т.а” і заполонив добру половину стрімінгових сервісів, таких як Netflix (“Шибайголова”, “Джессіка Джонс”, “Люк Кейдж”, “Каратель”, “Залізний кулак”, “Захисники”), Hulu (“Втікачі”) і Freeform (“Плащ і Кинджал”).

Досить імовірно, що останніми здобутками Леба на посаді стане низка нових марвелівських мультсеріалів на Hulu – “The Offenders”, “МОДОК”, “Мавпа-Вбивця”, “Говард Качур” і “Тигра та Даззлер”. Однак, враховуючи, що серіали “Примарний вершник” і “Гелстром” згорнули задовго до прем’єри, не факт, що всі зі згаданих проектів дійдуть до глядача.

Читайте також

Marvel’s Spider-Man 2 вийде наприкінці 2021 року

Marvel's Spider-Man (PS4)

Коли це все дивитись? Netflix витратить 17 мільярдів доларів на новий контент у 2020 році

Серіал “Відьмак” подовжено на третій сезон?

Марк Гемілл нагадав про бажання виконати роль Весеміра в серіалі “Відьмак”

Моторошні пригоди Сабріни. Комікс vs серіал

Вийшов трейлер «Чорної Вдови»

Примірник найпершого коміксу Marvel продано на аукціоні за 1,26 млн доларів

First Marvel Comics

Серіал «Відьмак» від Netflix уже подовжено на другий сезон

Відьмак / The Witcher

Популярне