Голова Marvel Television Джеф Леб покидає посаду

Як повідомляють конфіденційні джерела The Hollywood Reporter  Джеф Леб, який очолював Marvel Television більш як 10 років, залишить цю посаду наприкінці листопада. Ті ж джерела повідомляють, що зробити це Леб збирався ще до того, як 15 жовтня було анонсовано, що Кевіна Файгі став головою усіх медіа-ланок Marvel.

Виконавчим віцепрезидентом Marvel Television Леб став у 2010 році. Саме під його керівництвом кіновсесвіт Marvel увірвався на телеекрани з “Агентами Щ.И.Т.а” і заполонив добру половину стрімінгових сервісів, таких як Netflix (“Шибайголова”, “Джессіка Джонс”, “Люк Кейдж”, “Каратель”, “Залізний кулак”, “Захисники”), Hulu (“Втікачі”) і Freeform (“Плащ і Кинджал”).

Досить імовірно, що останніми здобутками Леба на посаді стане низка нових марвелівських мультсеріалів на Hulu – “The Offenders”, “МОДОК”, “Мавпа-Вбивця”, “Говард Качур” і “Тигра та Даззлер”. Однак, враховуючи, що серіали “Примарний вершник” і “Гелстром” згорнули задовго до прем’єри, не факт, що всі зі згаданих проектів дійдуть до глядача.

Читайте також

Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Нові фото і подробиці зі зйомок другого сезону “Відьмака”

Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

Джеймі Фокс повернеться до ролі Електро у третьому “Людині-Павуку” від Marvel

Netflix готує серіал про Конана-варвара

Теорія: Багряна Відьма — справжній злодій серіалу «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Уперше з 2009 ми не мали фільмів MCU… Зате на підході багато серіалів!

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Популярне