Голова Take-Two Interactive розкритикував Google Stadia

Сервіс Google Stadia позиціонувався як дійсно проривна річ для стрімінгу, проте з перших днів бети він не виправдав очікування більшості користувачів, багатьох розробників та, певною мірою, самих авторів стрімінгового сервісу. Схоже, що їхню думку позділяє і голова компанії Take-Two Interactive Штраус Зельник, який нещодавно висловив свою думку про цю технологію.

Штраус розповів, що зараз уся індустрія рухається в бік стрімінгу, але Stadia ще далека від ідеалу. Її старт був надто повільним, а самі Google переборщили зі своїми обіцянками і дали користувачам хибні надії стосовно можливостей своєї технології. І в результаті Stadia стала не таким важливим хмарним сервісом, яким могла бути. Окремо Зельник наголосив про те, що стрімінг та підписка — це ті речі, які спокійно можуть існувати одна без одної.

Також Штраус розповів, що Take-Two підтримали Google Stadia своїми трьома проектами на старті задля того, щоби розширити свою аудиторію завдяки новому шляху дистрибуції. За його словами, компанія і надалі підтримуватиме сервіс Google, допоки їхня бізнес-модель буде розумною.

А взагалі Штраус Зельник вірить у світле майбутнє стрімінгових сервісів. Адже на його думку є багато людей, що хочуть пограти у сучасні проекти і готові заплатити за це, але при цьому не хочуть чи не можуть придбати консоль або потужний ПК.

Читайте також

Take-Two Interactive хочуть купити Codemasters за майже 1 мільярд доларів

dirt-5

У Google Stadia з’явилися безкоштовні демоверсії ігор

Мовна ШИЗА Ґуґла, Український NETFLIX та PlayStation 5 (AdrianZP)

В App Store дозволили роботу Stadia та xCloud… але з величезною обмовкою

Google Stadia

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

grand theft auto iv gta 4

Усе що показали на липневому Stadia Connect

Stadia

Як Take-Two поховала розробників Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2

Як протести у США вплинули на Electronic Arts та інші компанії

Detroit: Become Human