Голова Take-Two Interactive розкритикував Google Stadia

Сервіс Google Stadia позиціонувався як дійсно проривна річ для стрімінгу, проте з перших днів бети він не виправдав очікування більшості користувачів, багатьох розробників та, певною мірою, самих авторів стрімінгового сервісу. Схоже, що їхню думку позділяє і голова компанії Take-Two Interactive Штраус Зельник, який нещодавно висловив свою думку про цю технологію.

Штраус розповів, що зараз уся індустрія рухається в бік стрімінгу, але Stadia ще далека від ідеалу. Її старт був надто повільним, а самі Google переборщили зі своїми обіцянками і дали користувачам хибні надії стосовно можливостей своєї технології. І в результаті Stadia стала не таким важливим хмарним сервісом, яким могла бути. Окремо Зельник наголосив про те, що стрімінг та підписка — це ті речі, які спокійно можуть існувати одна без одної.

Також Штраус розповів, що Take-Two підтримали Google Stadia своїми трьома проектами на старті задля того, щоби розширити свою аудиторію завдяки новому шляху дистрибуції. За його словами, компанія і надалі підтримуватиме сервіс Google, допоки їхня бізнес-модель буде розумною.

А взагалі Штраус Зельник вірить у світле майбутнє стрімінгових сервісів. Адже на його думку є багато людей, що хочуть пограти у сучасні проекти і готові заплатити за це, але при цьому не хочуть чи не можуть придбати консоль або потужний ПК.

Читайте також

Як Take-Two поховала розробників Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2

Як протести у США вплинули на Electronic Arts та інші компанії

Detroit: Become Human

[ОНОВЛЕНО] GTA VI вийде у 2023 році?

Take-Two планують випустити 93 гри за 5 років

Take-Two Interactive

Усе, що Google показали на квітневому Stadia Connect

googl stadia

Наступного тижня Google покаже нові ігри для Stadia

Google Stadia

Як пограти у Відьмака, RDR 2 та GTA V у браузері? Boosteroid — український хмарний ґеймінг

Boosteroid

Google дарує підписку Stadia Pro на два місяці

Google Stadia

Популярне