Головного героя The Sinking City можна одягнути у вишиванку!

Компанія Frogwares опублікувала трейлер з костюмами в котрі можна буде одягнути головного героя гри. Серед усіляких костюмів “культиста“, “чумного лікаря” у трейлері показали і такий в якому головний герой гри носить нашу національну одежину, а саме — вишиванку!

Костюм “культиста” доступний за купівлю — Necronomicon Edition версії гри, а так званий “буденний” костюм стане доступний всім хто зробив передзамовлення.

Вишиванка – один з 12 костюмів, які можна отримати в The Sinking City. Більшість з них можна відкрити під час проходження гри, за умови виконання певних умов, наприклад, завершення додаткових квестів. Зокрема, вишиванку можна знайти, якщо пройти сайд квест під назвою «День відкритих дверей».

The Sinking City – це екшн-детектив від третьої особи, події якого відбуваються в епоху американських “Ревучих двадцятих” за версією Говарда Філліпса Лавкрафта. Це історія про приватного детектива, Чарльза Ріда, який потрапляє у вигадане місто Окмонт, штат Массачусетс. Наш герой – один з чужинців, які продовжують прибувати в місто, не дивлячись на те, що там уже давно вирує жахлива катастрофа. Нещадний потоп залишив більшу частину Окмонта під водою, та пробудив при цьому моторошних монстрів. Завдання головного героя – знайти причину надприродних подій, адже схоже, що його доля якимось чином пов’язана з долею міста.

Також рекомендуємо ознайомитись з нашим інтерв’ю, де ми поставили кілька питань ком’юніті-менеджеру гри — Сергію Оганесяну.

The Sinking City вийде на ПК, PlayStation 4 та Xbox One уже 27-го червня, 2019 року. Наразі гра вже доступна для передзамовлення.

Читайте також

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

10 ігор, які варто придбати на Геловінському розпродажі

Epic Games Store - Halloween Sale 2019

В Української студії Frogwares проблеми з видавцем

Сенсації липня — «Відьмак» від Netflix, Destiny 2 (досі гівно), Switch Lite… [Подкаст]

«Відьмак» від Netflix

Справжній детектив. Огляд The Sinking City

The Sinking City

Стрім The Sinking City

The Sinking City

Новий ігроладний трейлер The Sinking City

Sony та Microsoft — BFF? — PlayNews #371

Sony та Microsoft — BFF? — PlayNews #371

Популярне