Горор у Діснейленді: реклама парку викликала неоднозначні асоціації

Як і було обіцяно, у липні (вперше з часів впровадження карантину) відкрився парк Disney World в Орландо. На честь цього на декількох акаунтах парків розваг у соцмережах з’явилося рекламне відео, задум режисера якого, судячи з усього, розбігся з фінальним результатом.

Окрім того факту що переважна більшість коментарів під відео насторожені самою ситуацією відкриття парку (яке не дуже збігається з епідеміологічною картиною), саме по собі відео викликало у глядачів пригнічення, засмучення і, подекуди, тривожність. На таку можливість не могли не застрибнути любителі перемонтувати відео у щось геть інше. Тим більше що в даному випадку монтаж фактично навіть не був потрібен, адже, по-перше, всі в масках тож накласти можна будь-які репліки і, по-друге, монтаж оригінальної реклами якимсь чином краще підходить під загрозливу музику, ніж під те, що було використано.

Трохи сумне видовище являє собою і сам парк, як це видно у репортажі ютубера Adam the Woo.  Відвідувачів (як і передбачалось) небагато, та й сама по собі атмосфера трохи віддає постапокаліптикою.

Цікаво, що за всю історію був лише один випадок того як у Діснейленді зняли справжній горор. У 2013 році режисер Ренді Мур фільмував свій повнометражний дебют “Втеча від завтрашнього дня” (Escape from Tomorrow) у Діснейлендах, в тому числі саме у Disney World. Зйомки велися “партизанськими” методами (без жодних дозволів) на приховані і напівприховані камери. Реакція корпорації Disney на існування цього фільму достеменно невідома. За одними (неперевіреними) даними вони намагались блокувати прокат, за іншими просто проігнорували реліз. Друга версія може здатись дуже дивною (враховуючи безжальну репутацію діснеївських юристів), але, як зазначають експерти з авторського права, те як фільм використав локацію, скоріше за все було б характеризовано правовою системою як “fair use” завдяки елементами критики та соціального коментаря. Єдиний і дуже дивний випадок самого зазначення факту існування фільму з боку Disney — включення його в офіційний онлайн-довідник Disney A to Z: The Official Encyclopedia. Там фільм було згадано як “незалежний сюрреалістичний культовий фільм таємно відзнятий у Walt Disney World і Disneyland”.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Нового “Аватара” відклали. І не лише його

Avatar

Мультсеріал у всесвіті “Зоряних воєн” випустять у 2021 році

Star Wars: The Bad Batch

Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

3 2 липня в Україні відкриваються кінотеатри. Нові правила роботи і… нові фільми?

Діснейленди знову відкриють у липні

The Disney Afternoon Collection. Поностальгуємо?! (Ретро-огляд)

The Disney Afternoon Collection

Популярне