Гра про Джеймса Бонда від авторів Hitman не буде «тупим шутером»

Не так давно ігротворча студія IO Interactive, відома своєю серією Hitman, анонсувала, що працює над новою грою за мотивами “Джеймса Бонда”. На жаль, розробники обмежилися лише невеличким тизером, і не розповіли ніяких подробиць. Відомо лише, що у Project 007 (робоча назва) нам розкажуть історію становлення агента.

Нещодавно керівник студії Хакан Абрак дав інтерв’ю, в якому розповів трішечки більше про гру. Стало відомо, що зовнішність агента 007 не буде списана з акторів фільмів бондіани. Історія також буде оригінальною, в перспективі вона може розширитися до повноцінної трилогії.

Також Хакан Абрак розповів, що IO Interactive довго обговорювали ігрову адаптацією з Барбарою Брокколі, яка володіє правами на “Бонда”. Вона не хотіла нових ігор про Джемса Бонда після попередніх невдалих спроб. Їй не подобалося, що в них був акцент на невпинному насильстві, а крім нього в цих іграх практично нічого не було. У свою чергу, данські розробники змогли запропонувати цікавішу концепцію, яку вони проробляли близько двох років. І вона змусила правовласницю передумати.

А ще для роботи над проектом почали активно набирати нових людей. Зараз, за словами Хакана, у студії працює близько 200 людей, але він сподівається, що у найближчі кілька років їх кількість зросте до 400.

 

Читайте також

“Бути Джеймсом Бондом”: Деніел Крейґ розкаже як воно

Being James Bond

Ubisoft видалили з Far Cry 5 рімейк рівнів GoldenEye 007

GoldenEye 007

Hitman 3 не отримає нових локацій, зате суттєво поліпшить старі

З’явилися перші оцінки Hitman 3. І вони чудові

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3

Ось повний перелік країн, куди вирушить Агент 47 у Hitman 3

Hitman 3

Творці Hitman 3 показали, як виглядатимуть вбивства очима Агента 47

Hitman III, Hitman 3

Творці Hitman анонсували гру про Джеймса Бонда

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: